DOBRY BETON NIE JEST ZŁY czyli niemała galeria :)

Inne dyskusje związane z muzyką

Postprzez Karolina N paź 09, 2005 20:18

a!i przeslij mi koniecznie na meila te foty ze skierniewic barzd mi na nich zalezy alianska4@poczta.onet.pl z gory dziexy wielkie
bez siekiery nie podchodz
Karolina

Postprzez STĘPEL Wt paź 18, 2005 20:17

Oblukałem fotki właśnie. Acid kiedy Babayaga Ojo się reaktywowała :?: , bom się trochę ździwił, że grają. Oni są od was z Pyrlandii to może będziesz wiedzieć.
Obrazek
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
STĘPEL

Postprzez radzim00 Wt paź 18, 2005 20:41

STĘPEL napisał(a):Oblukałem fotki właśnie. Acid kiedy Babayaga Ojo się reaktywowała :?: , bom się trochę ździwił, że grają. Oni są od was z Pyrlandii to może będziesz wiedzieć.

To niby był koncert ku pamięci Bangola, pierwszy po reaktywacji. Ale ogólnie to syf a nie Babajaga. Ze starego składu był chyb atylko jeden koleś. Na wokalu jakaś młoda laska, która zamiast śpiewać "Londyn miato punków" wyjebała 10 minutową wersję The Cramberis. Wyła, kwiczała i chuj ztego wyszedł. Ogólnie to dupa a nie punk rock. :evil:
STAY RUDE!!!!!!
radzim00

Postprzez Acid Wt paź 18, 2005 22:15

radzim00 napisał(a):
STĘPEL napisał(a):Oblukałem fotki właśnie. Acid kiedy Babayaga Ojo się reaktywowała :?: , bom się trochę ździwił, że grają. Oni są od was z Pyrlandii to może będziesz wiedzieć.

To niby był koncert ku pamięci Bangola, pierwszy po reaktywacji. Ale ogólnie to syf a nie Babajaga. Ze starego składu był chyb atylko jeden koleś. Na wokalu jakaś młoda laska, która zamiast śpiewać "Londyn miato punków" wyjebała 10 minutową wersję The Cramberis. Wyła, kwiczała i chuj ztego wyszedł. Ogólnie to dupa a nie punk rock. :evil:

no to kolega juz wszystko napisla :)

jak to dobrze miec rzecznika prasowego :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Acid

Postprzez Hippie_Hunter Śr paź 19, 2005 0:51

fajne było opowiadanie w gazecie pankowej gościa z babajagi ojo o pankowych czasach i czytałem to jak jakieś sajens fikszyn jak byłem młodszy i nie żebym się chwalił ale trochę pożyłem na tym świecie i lepsze opcje widziałem i przejebane mają normalsi, że takich wspomnień nie mają
Możesz mnie chamem zwać,

możesz mnie w mordę dać,

lecz od stolicy won,

bo krew się będzie lać !!!
Hippie_Hunter

Postprzez go_ska So paź 22, 2005 23:43

Nowe fotki na Betonie :!: :!: :!:

Zostały dodane zdjecia z próby zespołu w którym gra Acid (Zakaz - punk 77 ) (INNE->Zakaz-próba...)

Pojawiły się też wreszcie moje fotki z Yellow Umbrelli i DeSKI w Remoncie w Wawie

(trzeba było poczekać bo zbrakło kasy na wywołanie)

Są też najnowsze fotki : Polemic,Bakshish,KSU i reszta we Wrocławiu (Wrocław Reggae Fest) :)

(wysłałam tajnego wysłannika :wink: i zdobył dla nas ten materiał :lol: :P )

Co do koncertu Polemica w Wawie to wszystko wiecie po przeczytaniu tematu o koncercie...

Ale na Betonie czeka was mała niespodzianka 8) :lol:

Był to nielada wyczyn zdobyć taki wspaniały materiał bo ochroniarze grozili bardzo ostro kasowaniem wszelkich zarejestrowanych materiałów... :lol:

A więc oglądajcie i podziwiajcie :lol:
Obrazek
go_ska

Postprzez chudy N paź 23, 2005 0:58

go_ska napisał(a):

....

Zostały dodane zdjecia z próby zespołu w którym gra Acid (Zakaz - punk 77 ) (INNE->Zakaz-próba...)

...

no prosze, na forum soundcrazy aż roi się od ludzi z punkowych kapel heh :) też grałem w punkowej kapeli na basie ;) zajebista sprawa szczególnie jak gra się koncerty za browary, chociaż jak sie kase dostanie też jest fajnie bo można ją przepic :) tak więc życze powodzenie, i jak tylko rusze z nowym projektem to możemy pojechać w jakąś trase czy coś hehe ;)

a wogóle to zajebiste fotki z polemica :) poczułem sie jakbym był na tym koncercie hehe :)
Obrazek
chudy

Postprzez Agnes N paź 23, 2005 9:47

radzim00 napisał(a):

"STARZEJESZ SIĘ, CORAZ TRUDNIEJ WŁOŻYĆ SKÓRĘ I COCKNEYE" hehe.... tyle w tym temacie

a naszym dzielnym fotoreporterom gratulujemy tych paru nielegalnych zdjęć;co za emocje wywołało ich oglądanie! prawdziwa kontrabanda :wink: i tak trzymać :D

mówiłam już,że nie cierpię szmaciarzy z remontu :evil: ?
A.G.G.R.O. !
Agnes

Postprzez jareg Pn paź 24, 2005 16:17

Obejrzałem fotki z WRF. Tradycyjnie misterem obiektywu został kol. Stępel. A może założymy jakąś jadłodalnie z alternatywnym żarciem? Ja będę polecał podpałki do grilla, Ty papierowe tacki. Choć te we Wrocku były przeterminowane. :lol:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Obrazek

Leszek R.I.P. :-(
jareg

Postprzez Acid Pn paź 24, 2005 16:25

jareg napisał(a):Obejrzałem fotki z WRF. Tradycyjnie misterem obiektywu został kol. Stępel. A może założymy jakąś jadłodalnie z alternatywnym żarciem? Ja będę polecał podpałki do grilla, Ty papierowe tacki. Choć te we Wrocku były przeterminowane. :lol:

a do picia bedziecie dawac zimne kubki :) zamiast goracych kubkow :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Acid

Postprzez STĘPEL Pn paź 24, 2005 16:26

jareg napisał(a):Obejrzałem fotki z WRF. Tradycyjnie misterem obiektywu został kol. Stępel. A może założymy jakąś jadłodalnie z alternatywnym żarciem? Ja będę polecał podpałki do grilla, Ty papierowe tacki. Choć te we Wrocku były przeterminowane. :lol:

Tacki były paskudne, zjeść się tego nie dało. Chyba ich podjebie do sanepidu.
Obrazek
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
STĘPEL

Postprzez Jamezzz Pn paź 24, 2005 17:43

Tacki? Coś przegapiłem??? :(
Obrazek
Jamezzz

Postprzez go_ska Śr lis 02, 2005 10:51

kolejne fotki na BETONIE :)

Tym razem z koncertu Komet w Poznaniu (autorstwa Acida)

miłego oglądania :)

Pozdrawiam.
Obrazek
go_ska

Postprzez GAŁA Wt lis 22, 2005 11:40

Oj Jarek, Jarek z tej srony Cie nie znałem....to się nazywa "atak na śpiocha" :lol: :twisted:

Obrazek
24 AND 7 CREW Olsztyn
GAŁA

Postprzez jareg Wt lis 22, 2005 16:32

GAŁA napisał(a):Oj Jarek, Jarek z tej srony Cie nie znałem....to się nazywa "atak na śpiocha" :lol: :twisted:

A prosiłem o cenzurę. Ja się tylko opiekowałem. :lol: :wink:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Obrazek

Leszek R.I.P. :-(
jareg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne