Free Colours - podsumowanie 2011 r.

Inne dyskusje związane z muzyką

Free Colours - podsumowanie 2011 r.

Postprzez Raul Pn lut 06, 2012 22:34

Trochę później niż zwykle, ale po raz kolejny zapraszamy was do zabawy, w której honorujemy najlepszych w minionym roku. Kategorii tyle samo co zwykle. Tradycyjnie, spośród wysyłających do nas maile i kartki wylosujemy nagrody, którymi będzie kilkadziesiąt płyt.

Trochę później niż zwykle, ale po raz kolejny zapraszamy was do zabawy, w której honorujemy najlepszych w minionym roku. Kategorii tyle samo co zwykle. Głosować można poprzez formularz na naszej stronie http://www.freecolours.pl, wysyłając maile na adres free.colours@gazeta.pl lub kartki pocztowe na Free Colours, PO Box 2, 44-120 Pyskowice.

Oto propozycje, choć głosować można także na pozycje spełniające warunek czasowy, a tutaj nieuwzględnione.

Tradycyjnie, spośród wysyłających do nas maile i kartki wylosujemy nagrody, którymi będzie kilkadziesiąt płyt (m.in. Bongostan, Power Of Trinity, Bakshish, O’Reggano, Natural Mystic Akustycznie, Chvaściu, Papa Musta). Warto więc głosować oraz namawiać do tego znajomych.

http://freecolours.pl/index.php?option= ... 5&Itemid=9


Wśród propozycji m.in. Konopians „eSTiOuPi” (płyta polska), Poparzeni Kawą Trzy „Musculus Cremaster” (polski debiut płytowy), Cozer (Konopians) (wokalista roku).

ps
Avatar użytkownika
Raul
 
Posty: 1624
Dołączył(a): Wt lip 22, 2008 11:34
Lokalizacja: Bytom

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron