Wywiad z organizatorem Orneta Ska Fest

Inne dyskusje związane z muzyką

Wywiad z organizatorem Orneta Ska Fest

Postprzez Raul Śr kwi 06, 2011 17:32

Obrazek

10 czerwca w Ornecie odbędzie się festiwal ska. O tym skąd wziął się pomysł na jego organizację, jaki wpływ miały na to zespoły Las Melinas i Vespa oraz o pewnej gwieździe "Mam Talent" przeczytacie w poniższym wywiadzie. Na pytania odpowiadał Sidor – jeden z organizatorów Orneta Ska Fest.

http://rudemaker.pl/nowosci/1138_Wywiad ... aFest.html

--

Dotychczas przeprowadzałem wywiady tylko w celach naukowych, więc wszelkie uwagi mile widziane. Konstruktywna krytyka również. :wink:

W zamierzeniu wywiad ten ma być początek cyklu wywiadów z ludźmi zasłużonymi dla polskiej sceny ska (tak wiem, wg niektórych coś takiego nie istnieje albo jest w stanie agonalnym) - organizatorami koncertów/imprez, zespołami, ludźmi wydającymi płyty.
Raul

Re: Wywiad z organizatorem Orneta Ska Fest

Postprzez RudebwoyJanek Śr kwi 06, 2011 20:43

elegancko :D
Do the SKA!
REGGAE fever is good!
RudebwoyJanek

Postprzez skatalizator Cz kwi 07, 2011 7:51

Witka!

No i zajebisty tekścik. jak na debiut, to dla mnie bomba - jeśli oczywiście obchodzi Cię moje zdanie :) Uwagi mam dwie (jedna zasadna jest tylko wówczas, jesli pytania przygotowywałeś wcześniej, a nie zadawałeś ich na fristajlu). Mianowicie padały pytania o sam fest, bilety, odnośnie jego przyszłości, później przechodzisz do pytań dot. promocji Ornety i znowu pytanie o II edycję. Troche niespójne. Jednak to tylko zwykłe czepialstwo, abyś się nie okazał być lepszym ode mnie :P

Pozdrawiam - Kuba

P.S. W odpowiedzi na pytanie 3. jest błąd. Jest "żony", a powinno być "żonie". - to ta II uwaga ;)
skatalizator

Postprzez Raul Cz kwi 07, 2011 13:00

skatalizator napisał(a):Witka!

No i zajebisty tekścik. jak na debiut, to dla mnie bomba - jeśli oczywiście obchodzi Cię moje zdanie :) Uwagi mam dwie (jedna zasadna jest tylko wówczas, jesli pytania przygotowywałeś wcześniej, a nie zadawałeś ich na fristajlu). Mianowicie padały pytania o sam fest, bilety, odnośnie jego przyszłości, później przechodzisz do pytań dot. promocji Ornety i znowu pytanie o II edycję. Troche niespójne. Jednak to tylko zwykłe czepialstwo, abyś się nie okazał być lepszym ode mnie :P

Pozdrawiam - Kuba

P.S. W odpowiedzi na pytanie 3. jest błąd. Jest "żony", a powinno być "żonie". - to ta II uwaga ;)

Jak najbardziej mnie obchodzi, wszak masz trochę większe doświadczenie. :wink: Pytania przygotowywałem wcześniej, ale w czasie rozmowy rożnie to bywa. Następnym razem zwrócę na to większą uwagę.

"Żony" już poprawione na poprawną formę.

Dzięki za uwagi.
Raul

Powrót do Inne