Kto gra najbardziej "kwadratowe" ska?

Inne dyskusje związane z muzyką

Postprzez Rude Wt lut 27, 2007 19:17

Bingo ciociu. Zreszta te rejony sa jakies felerne, bo przeciez stamtad sa cudownie nawrocone na ska crusty z Anti-Holocaust :lol:
Let's go crazy
Rude

Postprzez STĘPEL Cz mar 01, 2007 11:42

Agnes napisał(a):kurczę, co to było to całe Mininamaxa? coś mi dzwoni, ale nie wiem, w którym kościele....czy to kolejne wcielenie ludzie tworzących band Malakafka, którzy śpiewali, że "na naszych polach rośnie coca-cola" lub "my jesteśmy Jah-Kozacy" ? średnio kojarzę twórczość tego bandu; jednak to, co pamiętam (jeśli o to chodzi) - jest faktycznie dość czerstwe.

Prawie się udało :D Najpierw było Mininamaxa, a następnie Małakafka, chyba z Białegostoku i też śpiewali to co cytujesz.

A Anti Holacaust to mistrzostwo świata, ich nikt nigdy nie pobije. Dwa razy zabierałem się do przesłuchania ich kasety, ale nie udało się w całości.
Obrazek
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
STĘPEL

Postprzez BogusKowalski Cz mar 01, 2007 21:37

a mi sie na koncercie (kiedys w Remoncie) calkiem podobalo.

Nalepszy byl moment kiedy grali cover No Sports "King Kong" i jakis king kong akurat mi z banki wyjechal :lol:

Oczywiscie mozna sie czepiac, ale jesli bedziemy pamietali, ze I plyta byla crustowa, II oi-ska, to w tym tempie na V grali by tradycyjne, bujajace jamajskie ska! :roll: :lol:

Czekam wiec na V plyte, bo na nastepnych (przewidywalnie) bedzie juz roots rege, potem dub a potem jakis minimal. To ja dziekuje.
Ska`d 4 life !
BogusKowalski

Poprzednia strona

Powrót do Inne