Swing moi drodzy?

Inne dyskusje związane z muzyką

Swing moi drodzy?

Postprzez Swing Kid N wrz 30, 2007 0:30

w geście desperacji stworzyłam ten oto temat i mam cichą nadzieję na jakikolwiek odzew. coś tam ktoś pod nosem szeptał w niekótrych tematach, więc może jest jeszcze nadzieja...

szukam Swingowców. nie ważne, czy ludzi zainteresowanych tylko muzyką, czy tylko tańcem czy, gdyby szczęście dopisało - i tym i tym. po prostu kogoś, z kim można by było porozmawiać na ten temat.

studiuję we Wrocławiu i z tego, co do tej pory udało mi się ustalić jedynym miejscem, gdzie można było potańczyć do muzyki swing był do pewnego czasu klub Rura. może jednak istnieje gdzieś jeszcze jakieś inne, nie znane mi miejsce?

czekam na odzew.
Swing Me Baby!
Swing Kid

Re: Swing moi drodzy?

Postprzez wisienka So paź 06, 2007 13:04

ja wprawdzie wiele nie pomogę, ale bardzo nie lubię jak ktoś mi nie odpowiada na pytania, więc może spróbuję:)

o Wrocławiu nie wiem nic:)

Jeżeli chodzi o Warszawę, to można usłyszeć trochę swingu na koncertach psycho/rockabillowych na afterparty, albo na imprezach gdzie djują: Dj Bigos , Ewa czy Mauy. Nie jest to jednak muzyka priorytetowa (zwykle się słyszy Briana Setzera, Chery Poppin Daddies i sporo klasyki w ogóle)

dwa(?) razy w Warszawie występował zespół Swingfull Trio (chyba tak się nazywali :wink: ?)-w każdym razie wypadło to bardzo fajnie.

A poza tym, myślę że napewno są organizowane take imprezy dla profesjonalistów, czyli tancerzy-ale o tym nic nie wiem zupełnie.

Od siebie mogę powiedzieć: lubię swinga;)! więcej swingu! i tyle :D

Jarku, a może ty coś dodasz? (zwracam się do Mauyego, nie do Jareckiego, choć ten ostatni, w co nie wątpie-ma dużo do powiedzenia na każdy temat :D :D )
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant
wisienka

Postprzez Mauy So paź 06, 2007 13:12

no ja w kwestii Wroclawia tez niewiele pomoge

jesli jednak zawitasz do Warszawy to rozgladaj sie za imprezami z moim udzialem :D

zdradze ze pod koniec listopada robimy koncert impreze w klimacie wiec zapraszam serdecznie

jak bede wiedzial wiecej to dam znac oczywiscie
Mauy

Postprzez Tomek So paź 06, 2007 13:48

wisienka napisał(a):ja wprawdzie wiele nie pomogę, ale bardzo nie lubię jak ktoś mi nie odpowiada na pytania

ja odpowiedziałem koleżance na maila, a tak ogólnie to nie na wszystkie pytanie jest sens odpowiadać...
Tomek

Postprzez wisienka So paź 06, 2007 17:29

Tomek napisał(a):
ja odpowiedziałem koleżance na maila, a tak ogólnie to nie na wszystkie pytanie jest sens odpowiadać...

Tomku-wiem :) Ale na sensowne jak najbardziej, a myślę, że to takie było :D A dowiedziales sie juz o proporcjach potrzebnych do zrobienia karmelówki aby :wink: ?
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant
wisienka

Postprzez Tomek N paź 07, 2007 11:50

Wiśnia to jeszcze nie próbowałaś tego likieru zrobić? :shock: Hmmmm chyba sam będę musiał go zrobić i przesłać Tobie, bo przy takich chęciach zrobienia go samemu... :wink:
Ostatnio edytowano N paź 07, 2007 13:10 przez Tomek, łącznie edytowano 1 raz
Tomek

Postprzez wisienka N paź 07, 2007 12:47

żeby było jasne-ja go nie chce zrobić-JA chcę go wypić :!: :D więc przesyłaj jak najbardziej :wink:
wisienka

Postprzez Swing Kid N paź 07, 2007 14:24

no proszę, nie spodziewałam się, że ktoś w końcu zaglądnie do tego tematu... :D

wygląda na to, że będę musiała pod koniec listopada wybrać się do Wa-wy. na podróże pieniędzy nigdy nie szkoda a jeśli wliczony do tego jest swing... nie ma co się namyślać.

a tak przy okazji, nie miałby ktos ochoty pojechać do Budapesztu na warsztaty swingowe? pytanie już całkowicie oderwane od rzeczywistości, bo impreza droga, ale ja się wybieram. dla zainteresowanych:

http://www.lindyshock.com/2007/english/news/

pozdrawiam.
Swing Me Baby!
Swing Kid

Postprzez Tomek N paź 07, 2007 18:57

ja sie do kolezanki zapisze na prywatne lekcje jak juz wróci z tego Budapesztu... :lol: :lol: :lol:
Tomek

Postprzez Swing Kid Pn paź 08, 2007 0:26

wyzysk jakiś się szerzy normalnie... :D a na poważnie - nie ma sprawy... jestem otwarta wręcz na propozycje :D

a jeśli się znajdzie więcej chętnych we Wrocławiu, to może uda mi się załatwić jakieś profesjonalne lekcje albo cuś... ale to dopiero w listopadzie.
Swing Me Baby!
Swing Kid

Powrót do Inne