2 TONE STYLE-sposób na życie, czy jedna wielka ściema

Inne dyskusje związane z muzyką

Postprzez lukas Pn sty 05, 2004 23:51

Flick napisał(a):
STĘPEL napisał(a):
sokół napisał(a): tak w tym wszystkim najwazniejsza jest muzyka

Bardzo dobrze powiedziane, nie ważne kto jak wygląda, liczy się muza, to wszystko wokół niej przecież się kręci.

No niby tak, ale zdecydowanie przyjemniej jest sobie popatrzec na kolesi ubranych klimatycznie, jak np. Skarface niz na Ska-P czy Dr. Green'a :lol:

Eee tam, nie szata czyni czlowieka przeciez...Pozatym to tez zalezy co grają...jeżeli zespół gra oldskullowo to garnitur jest mile widziany, ale jezeli wycinaja troche ostrzej, jak wspomniani ska-p czy dr.green to sadze ze brak gajera nie jest problemem...
lukas

Postprzez wirus Wt sty 06, 2004 9:50

lukas napisał(a): Eee tam, nie szata czyni czlowieka przeciez...Pozatym to tez zalezy co grają...jeżeli zespół gra oldskullowo to garnitur jest mile widziany, ale jezeli wycinaja troche ostrzej, jak wspomniani ska-p czy dr.green to sadze ze brak gajera nie jest problemem...

... racja. i dla przykładu - a ferajna która tam była przyzna mi chyba rację - wspomnę tylko The Slackers w Krakowie. Zajebista kapela, zajebiste wykonanie, zajebisty klimat, a chłopaki jakoś (chyba ze coś mi umknęło) w garniakach nie wyskoczyli. Ubiory powiedziałbym codzienne. Czy komuś to przeszkadzało - bo mi nie ! i naprawde zajebiście się bawiłem ! i nie powiedziałbym o nich festyniarze........
2000 tons of TNT !!!

Obrazek
wirus

Postprzez skanker Wt sty 06, 2004 10:50

co za roznica jaki stroj. grunt ze ludzi laczy jefna muzyka. a czyu ktos chodzi na co dzien w garniaku, czy ubrany w ciuchy typowe dla skinow, czy jest punkiem, czy jezdzi na desce czy lubi ogorki kiszone. to nie jest takie istotne
skanker

Postprzez Aqualung Wt sty 06, 2004 18:29

skanker napisał(a):co za roznica jaki stroj. grunt ze ludzi laczy jefna muzyka. a czyu ktos chodzi na co dzien w garniaku, czy ubrany w ciuchy typowe dla skinow, czy jest punkiem, czy jezdzi na desce czy lubi ogorki kiszone. to nie jest takie istotne

bardzo sluszna wypowiedz :)

a ja na codzien z "mniej typowych"

dla przecietnych zjadaczy chleba

czesci garderoby przywdziewam co najwyzej szeleczki

a i tak patrza sie ludziska z pode łba :D

no i jak Óczeń załatwi to jeszcze kapelusik dorzuce do zestawu 8)

juz zupelnie sie beda patrzyc w autobusie jak na kosmos :D

a w ogole to ogorki kiszone rulz ;)
Aqualung

Postprzez sokół Wt sty 06, 2004 18:35

wirus napisał(a):
lukas napisał(a): Eee tam, nie szata czyni czlowieka przeciez...Pozatym to tez zalezy co grają...jeżeli zespół gra oldskullowo to garnitur jest mile widziany, ale jezeli wycinaja troche ostrzej, jak wspomniani ska-p czy dr.green to sadze ze brak gajera nie jest problemem...

... racja. i dla przykładu - a ferajna która tam była przyzna mi chyba rację - wspomnę tylko The Slackers w Krakowie. Zajebista kapela, zajebiste wykonanie, zajebisty klimat, a chłopaki jakoś (chyba ze coś mi umknęło) w garniakach nie wyskoczyli. Ubiory powiedziałbym codzienne. Czy komuś to przeszkadzało - bo mi nie ! i naprawde zajebiście się bawiłem ! i nie powiedziałbym o nich festyniarze........

dobrze powiadasz panie wirus impreza git,klimat git tylko trochę

festyniarzy nie było można spotkać :shock:
sokół

Postprzez !Wiśnia! Wt sty 06, 2004 19:33

No ale mówcie co chciecie ale dużo lepiej to wygląda jak publika wygląda na kumatą. Poza tym co tu dużo mówić, żeby reprezentować jakiś niezły styl na codzień wcale nie trzeba od razu wskakiwać w garniak. 8)
!Wiśnia!

Postprzez skanker Śr sty 07, 2004 22:45

to prawda ze w garniak wskakiwac nie trzeba zeby miec styl.

ogorki kiszone rulez!!!!!!!!!!!!!
skanker

Postprzez GAŁA So sty 10, 2004 17:12

Uuuuu, widzę, że nikt się ze mną nie zgadza...-trudno. Jeśli chodzi o moją wcześniejszą wypowiedz to nie chodziło mi o to, że rude boysi muszą nosić gajery itd. I z pewnością nie to jest wyznacznikiem zaangażowania w scenę. Nie chodzi mi również o to żeby 24h na dobę i wyglądać a'la 2tone (ja też czasami chodzę normalnie).To czego nie mogę zrozumieć to specjalne strojenie się na koncert.

Przypomina mi się tu motyw jaki kiedyś widziałem; a mianowicie typów, którzy specjalnie na woodstock wycinają sobie irokezy (żeby być większymi punkami); jak dla mnie podobny motyw.- I tylko o to mi chodziło. 8)

Czemu na ulicach nie widać rude boys (girls) i nie chodzi tutaj o jakieś kopiowanie bez gustu (jak tu ktoś powiedział), tylko o styl, który pomimo swojego jakiegoś tam schematu, pozwala na indywidualny dobór gadżetów z nim związanego. Czemu np. skini, czy punki nie stroją się specjalnie na koncert. Czyżby ich wdzianka były wygodniejsze. Skoro są one, aż tak nie wygodne to po co je zakładać, przecież sami pisaliście nie szata zdobi człowieka. :lol:

Pojawiło się też pytanie co robiłem na wiejskiej zabawie. Po prostu byłem u babki i miejscowi kolesie wyciągnęli mnie na jakąś przytupaje. W sumie nie paca mnie ten klimat, ale przekupili mnie za alko. :lol:
24 AND 7 CREW Olsztyn
GAŁA

Postprzez lukas So sty 10, 2004 21:20

Zajebisty jest najnowszy teledysk Rancida do kawałka Red Hot Moon!! Jestam taka zajebista scena ze skankującym rude boyem, solo, pozatym jest tez duzo scen jak skankuje całe CBGB ...Wogóle zajebisty kawałek i zajebisty teledysk!

http://www.punkrockvids.com/ stąd można go sciągnąć
lukas

Postprzez ska_lady N sty 11, 2004 13:13

a ja tam sie ubieram jak lubie...

to glupie ze jak ty sluchasz tgeo to masz wygldac tak i tak bo jak nie to pozer z ciebie...ja tam powiedzmy blisko ska...

a swoja droga to jak powinna wygldac ska kobieta ooo???

ska zyje ooo!!!!
ska_lady

Postprzez STĘPEL N sty 11, 2004 16:14

Ja ubieram się jak chce i nie interesuje mnie co inni na ten temat sądzą.

Właśnie dlatego nie jestem pozerem, bo nie ubieram się tak jak chcą inni, tylko po to żeby się im przypodobać.

Że dyskusja rozwinęła się w tą stronę, to na rozluźnienie i zmianę chumoru proponuje zoaczyć te ryje :twisted:

http://www.aleryj.prv.pl/
Obrazek
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
STĘPEL

Postprzez GAŁA Pn sty 12, 2004 14:19

Masz racje, lepiej zakończmy ten temat. Tylko jeszcze odpowiem ska_lady: prosę przczytaj mego posta zanim coś napiszesz....nie chodzi mi tu o przymus takiego ubioru (wręcz przeciwnie), chodzi mi bardziej o specjalne strojenie się.

Jeśli chodzi o rude girl to zapraszam na http://www.venushill.net/eng/
24 AND 7 CREW Olsztyn
GAŁA

Poprzednia strona

Powrót do Inne