VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Informacje o polskich albumach Ska / Reggae/ Rocksteady / Soul
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Rude »

Panowie! Wspierajcie zespoły, a nie duże przedsiębiorstwa!

Empik bierze płyty za jakieś 14-15 zł, a nadwyżka idzie dla niego. Kupując w tym badziewnym sklepie dajecie zarobić Vespie właśnie tyle, a jeśli kupicie bezpośrednio od nich, to na pokrycie wyłożonych kosztów idzie pełne 25 zł (czy ile tam).

Czy muszę pytać komu lepiej dać do portfela? :wink:


Kiiiiij z empikaaaaaaaaami, hej vespaaaaa jesteeeeeeeeśmy z waaaaaaaami
Let's go crazy
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by STĘPEL »

Dokładnie, szczególnie, że Vesta będzie grac dużo koncertów i nie będzie problemu z dostępem. Zawsze można zamówic u nich.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
James Bond
Posts: 251
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:19

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by James Bond »

Święta racja.
Ja mam nadzieję zakupić ten rarytas w Stolicy dnia 5 lutego.
Już nie mogę się doczekać. :lol: :lol: :lol:
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Szoet »

a ja jestem tak pieprzenie niecierpliwy że sobie zamówie u nich na stronce, bo do 8 kwietnia nie wytrzymam ; )
User avatar
Raul
Posts: 1624
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:34
gadu-gadu: 0
Location: Bytom

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Raul »

Szoet wrote:a ja jestem tak pieprzenie niecierpliwy że sobie zamówie u nich na stronce, bo do 8 kwietnia nie wytrzymam ; )
Mam podobnie, tylko, że czekałbym do 9 kwietnia. ;)

Szkoda, że na stronie nie było żadnego preordera.
https://twitter.com/RudeMaker" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/RudeMakerSkaZine" onclick="window.open(this.href);return false;
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Szoet »

Mi też szkoda że brak pre-ordera, no ale trudno, najwyżej kilka dni później będzie (z okazji "uzyskania zagrożenia z fizyki i matmy") - a miałem nadzieje że będe ten najpierwsiejszy, no ale znowu trza się obejść smakiem. : P
ps. Raulu nie lepiej jechać do miko? ; ) co prawda trochę dalej ale za to dzień szybciej ^^ opłacalne moim zdaniem : ) (w sumie dla mnie to jest tak samo "blisko" do FDrutu i do Fraktala : D )
User avatar
Raul
Posts: 1624
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:34
gadu-gadu: 0
Location: Bytom

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Raul »

Szoet wrote:ps. Raulu nie lepiej jechać do miko? ; ) co prawda trochę dalej ale za to dzień szybciej ^^ opłacalne moim zdaniem : ) (w sumie dla mnie to jest tak samo "blisko" do FDrutu i do Fraktala : D )
Do Gliwic mam 30 min. jednym busem, do Mikołowa ponad godzina 3 busami (lub 2 busami i pociągiem). ;)
Zresztą 8 IV to czwartek, więc mogę nie mieć wtedy wolnego. Przybywaj do Gliwic, skoro masz tak samo "blisko".

PS zapomniałem, że Vespe będę widział 18 III w Cze-wie - zapewne wtedy zaopatrzę się w płytę 8)
https://twitter.com/RudeMaker" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/RudeMakerSkaZine" onclick="window.open(this.href);return false;
bloorp
Posts: 107
Joined: Tue Jun 15, 2004 12:13
gadu-gadu: 0

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by bloorp »

panie i panowie!
empiki to ch*je, nie dość, że zalegają z płatnościami przez lata (no w każdym razie wobec nas między innymi, ale spytajcie jakiegokolwiek wydawcę płyt, książek, dystrybutora itd) to teraz nie wykazali zainteresowania naszą nową płytą, się znaczy krótko mówiąc nie wzięli tego tytułu, bo nie i kropka, może łaskawie wezmą w kwietniu, tak nam przynajmniej przekazał nasz dystrybutor, wrocławski rockers

"starsi grubsi bogatsi" na pewno będą w sklepach nie dla idiotów, czyli mm, sieci saturn (cokolwiek to jest, bo w szcznie tego nie ma, ale szczn to wieś i nie jest to jedyna rzecz/sieć, której brak stolnicy wielkopomorskiej) i wszelkich sklepach internetowych handlujących płytami; ale my - czyli wasz ulubiony zespół i wydawca w jednym - gorąco namawiamy do zakupu tej płyty u nas, czyli: na koncercie lub za pośrednictwem http://www.vespaband.pl i jeszcze przez nasze konto allegrowe ewentualnie

no a radosna nowina jest taka, że właśnie dostaliśmy sygnał z tłoczni, że coś się matrycy płyty stało, w związku z czym produkcja - miejmy nadzieję - ruszy ponownie dopiero w poniedziałek, czyli hehhe w dniu premiery; przepraszamy za to opóźnienie; nie z naszej winy ono powstało, bunt maszyn po prostu; no ale do pierwszego koncertu trasy już musimy mieć te płyty, choćby z diabłami pakt zawrzeć przyszło
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Szoet »

Herr Raul, jebło mi się, przeczytałem u Ciebie "skąd jestem" że "Gliwice" a nie "Bytom", kurwa, ale wstyd : D poza tym to ja 9 kwiecistego nie mam czasu za bardzo (choć to piątek)
ps. Empike chuje razy 2 bo gdy się pytałem to babka "starsi grubsi bogatsi" z wymowną miną i okroooopnm tonem... więc targowica, i wgl.
ps2.A jakieś nowe gadżety pokroju koszulki, Osowy Wydział Propagandy szykuje?
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Szoet »

HAJL VESPA! preorder i wszyscy szczęśliwi : )))
User avatar
k3rmit
Posts: 256
Joined: Mon Jan 05, 2004 16:41
gadu-gadu: 3782003
Location: Tychy
Contact:

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by k3rmit »

Pysznie! Strasznie mnie ten pre-order ucieszyl.
Zamowienie zlozone, teraz tylko czekac. Jako przedsmak bedzie koncert w radio przez internety.
Skank non stop! Skank 'till you drop! // http://koncerty.net.pl
User avatar
RudebwoyJanek
Posts: 638
Joined: Sat Jan 09, 2010 18:49
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by RudebwoyJanek »

Rude wrote:Panowie! Wspierajcie zespoły, a nie duże przedsiębiorstwa!
Panowie i panie, ma się rozumieć :!: Szczególnie w takim dniu jak dziś :)
Do the SKA!
REGGAE fever is good!
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Szoet »

PPolska ch*je. Znowu nadłamane przyszło. Ale też pozytyw że tylko front, to wymieniłem od razu.
I tyle negatywów w związku z płytką.
Czas na pozytywy:
pełno! od początku do końca, ładnie , przyjemnie, i ogólnie rzecz biorąc nie wiem czy w tym roku coś pobije Osy : ) jak wrócę od reperanta ludzi to może coś więcej w temacie napiszę.
User avatar
jezus
Posts: 276
Joined: Sun Jan 04, 2009 11:36
gadu-gadu: 0
Location: Poznań

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by jezus »

mis chce isc!- zdecydowanie moj faworyt!!
Image
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: VESPA - "Starszi Grubsi Bogatsi"

Post by Szoet »

dobra, mały mobilizejszyn -
dla mnie wygląda tak drabinka:
1."Morze Gorzały morze słów" na równi ze "wstawaj dziewczyno"
2."miś chce iść" na równi z "tańcz!" i "to tyle dziś kosztuje"
3.cała reszta
warstwa liryczna iście Vespowa. Komuś kto lubuje się w jazzie, swingu to jak najbardziej bym polecił : )

ps. "Bo my kurwa napierdalamy tylko kurwa skurwysyński rap! Rozumiesz to-skurwysnu!" xD
Post Reply