Horroshow UltraKuku na winylu

Informacje o polskich albumach Ska / Reggae/ Rocksteady / Soul
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Rude »

Do jednego tekstu można się przyczepić.
Tak się składa, że twórczość BTMu znam dość dobrze i wiem, że nie tylko jeden tekst jest tam krzywy. Żeby nie być gołosłownym: "Bądź dumny", "Naprzód chłopcy", czy "Słowiańska siła", która nie weszła na CD. Już mam 3 utwory.

Koncerty z Honorem to też pewnie w imię apolityczności?


Niektórzy starają się tak na siłę być neutralni, że zakrawa to na komedię. Nie mam pojęcia Raul kiedy zaczynałeś chodzić na koncerty i jak tam było u was, ale ja jeszcze pamiętam regularne wjazdy i ganianie po parkach. Pamiętam też, że przed wejściem do klubu grupa benków śpiewała "Skinhead" tegoż BTMu i jeszcze kilka lat temu nie było wątpliwości co to za kapela. Teraz zaś moda scenowa jest przyjmowana bezkrytycznie - na zdrowie!

To chyba mamy różne definicje "kumatych" koncertów.
A może być taki, gdzie cała sala jest z BH prócz 7 osób, które do dziś nie wiem jakim cudem wyniosły głowę cało? Bo ja na takim byłem. Polecam, będziesz się mógł podśmiechiwać w Internecie :lol:


99% z użytkowników zgarnęłaby soczysty wpierdol gdyby przyszło co do czego, ale jak się na nich pluje to udają, że deszcz pada.

Bez odbioru.
Let's go crazy
User avatar
Trybul
Posts: 128
Joined: Sun Oct 01, 2006 15:14
gadu-gadu: 2173315
Location: Czeladź

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Trybul »

W myśl zasady "nie ważne co mówią, ważne żeby mówili" wydanie się w Olifancie to najlepsze co zespół "ze sceny" może zrobić :lol:
User avatar
jezus
Posts: 276
Joined: Sun Jan 04, 2009 11:36
gadu-gadu: 0
Location: Poznań

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by jezus »

ciag dalszy romansu Horroshow z Olifantem. W sumie niezle sie zapowiada i fajnie,ze ktos wreszcie odkryl,ze na takich wydawnictwach mozna kabze trzepac, ale tym razem moim zdaniem jeszcze bardziej z cena przesadzili...
http://www.olifant.com.pl/sklep/produkt/1548" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by STĘPEL »

jezus wrote:ciag dalszy romansu Horroshow z Olifantem. W sumie niezle sie zapowiada i fajnie,ze ktos wreszcie odkryl,ze na takich wydawnictwach mozna kabze trzepac, ale tym razem moim zdaniem jeszcze bardziej z cena przesadzili...
http://www.olifant.com.pl/sklep/produkt/1548" onclick="window.open(this.href);return false;
Na tym nie da się kabzy trzepac.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
jezus
Posts: 276
Joined: Sun Jan 04, 2009 11:36
gadu-gadu: 0
Location: Poznań

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by jezus »

ale da sie wyzyc z pasji... nic, my sie cieszmy,ze ktos wydaje;p
Image
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by chudy »

wątpię, że się da :)
Założę się, że Bosy oprócz Olifanta ma też zwykłą prace.

Dobrze w sumie, ze jeszcze LP nie kupiłem to zrobię sobie podwójny zakup w czerwcu :]
Image
User avatar
jezus
Posts: 276
Joined: Sun Jan 04, 2009 11:36
gadu-gadu: 0
Location: Poznań

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by jezus »

no to olifant wydal nastepna pozycje horrorshow

http://www.olifant.com.pl/sklep/produkt/1738" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Post Reply