Horroshow UltraKuku na winylu

Informacje o polskich albumach Ska / Reggae/ Rocksteady / Soul
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by STĘPEL »

O co tobie Rude chodzi :?: Niestety z postów nie wynika.
Czy ktoś udaje, że częśc kapel z OR to nowe wcielenia Majki Jeżowskiej :?: Każdy kto stosuje się do opcji włączania mózgu wie o co chodzi i nikt nie twierdzi, że u Bosego wydają się same lewaki i apolityczni.
Więc napisz o co tobie chodzi - nie wolno się tam wydawac, albo kupowac tam płyt :?: Skoro jednak można, to po co to piszesz :?: Każdy o tym wie.
Byliśmy ostatnim bastionem, ale i tutaj musiała odbyc się dyskusja na ten temat :D :D
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Rude »

Czy ktoś udaje, że częśc kapel z OR to nowe wcielenia Majki Jeżowskiej
Nie, nikt nie udaje (bo to zaklada swiadomosc, ze jest inaczej niz twierdza), ale wiele osob jest zagubiona w akcji i pisze posty typu:
A co takiego złego jest w Olifancie?
Epidemia brunatnicy nadciąga. Jest bardzo zaraźliwa. Można się nią zarazić przez wydanie pewnych kapel lub zagranie z nimi koncertu.
ale czemu "problem"?
PS które jeszcze z kapel wydanych przez Bosego grają na "kumatych" imprezach (z ciekawości pytam)?
Z jednej strony smiechy, ze przez granie z kapelami z OR mozna zarazic sie nadruchliwoscia prawej reki (co, jak wiadomo, jest nonsensem), a z drugiej zero kumania co reprezentuja soba niektore kapele. Ja sie nie dziwie Groszkowi, ze krzywo patrzy na OR, jego dosc skrajnego stanowiska nie podzielam, ale rozumiem z czego ono wynika. Niektorzy zas zabieraja glos, nie znajac sytuacji.

Stad wlasnie moje posty. Ze sie tak wyraze: aby wyjasnic co nieco. A wnioski nich sobie wyciagnie kazdy sam.
Let's go crazy
User avatar
jezus
Posts: 276
Joined: Sun Jan 04, 2009 11:36
gadu-gadu: 0
Location: Poznań

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by jezus »

a mialo byc jak wydaja a nie kogo wydaja :P bo to kazdy wie albo moze sprawdzic, a watpie zeby komus na tym forum nieznajomy byl spor czy Junkersi maja koszule lekko brunatniejace, albo czy tez czy Gitsi przekroczyli granice apolitycznosci czy tez nie ( ostatnimi osobami ktore twierdza,ze nie sa chyba oni sami:P) Ja dostalem informacje ze Werwolf zostal wydany przyzwoicie i uspokoilo mnie to, i wystarczy. :)

EDIT: Plytka doszla. Gruby winyl. wkladka na papierze kredowym jak bylo powiedziane. Jak na polskie warunki bardzo dobrze wydane.
Image
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by STĘPEL »

Rude wrote: Niektorzy zas zabieraja glos, nie znajac sytuacji.
Tutaj akurat wypowiadający się znają sytuację. Mnie po prostu wali kto tam się wydaje, bo żałosne dla mnie jest, że tam się wydaje kapele, które grały z tamtym, którzy grali z tymi, którzy są ........... i tak dalej, więc nie można ich kupowac, słuchac itp. Na tej zasadzie to nigdzie nie można kupic płyty, bo wszędzie są kapele grające z prawymi, lewymi, anarchistami, kosmitami i tak dalej. Tragedią jest, że co raz mniej ludzi używa mózgu.
Płyta jest bardzo dobrze wydana, a vinyl ma konkretną długosc.
A jak ktoś chce zrobic z HororShow nazioli, niech najpierw przeczyta wkładkę. Problem zapewne będzie to, że najwięcej gadają i bija pianę ci, którzy nie zamierzają w ogóle kupic tej płyty.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Rude »

Bo akutat ktos tutaj chce zrobic z HS benkow...

Piszesz najpierw o mysleniu, a potem takie kwiatki.
Let's go crazy
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by STĘPEL »

Rude wrote:Bo akutat ktos tutaj chce zrobic z HS benkow...

Piszesz najpierw o mysleniu, a potem takie kwiatki.
Bo taki jest ogólny tok myślenia. Masz coś wspólnego z wytwórnią Bosego jesteś naziol. Grałeś z kapelą, która grała z kapelą która jest "zła" jesteś naziol. I ty w tą samą stronę uderzyłeś, więc nie pisz o kwiatkach. Nic merytorycznego o płycie nie napisałeś, ale źle że tam wyszła. Wiec skoro, źle to napisz w końcu dla czego :?: Wolno tam się wydawac czy nie :?: I kto ma o tym decydowac :?: Dla mnie to jest komedia.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Rude »

Komedią jest to, że bijesz pianę, a widocznie nie przeczytałeś moich postów. Gdybyś to uczynił, to nie pisałbyś zapewne takich aberracji.
Let's go crazy
User avatar
Groszek
Posts: 152
Joined: Wed Sep 06, 2006 14:37
gadu-gadu: 0
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Groszek »

Rude, daj spokój. Stępel najwyraźniej lubi dyskutować sam ze sobą. :roll:
Jeśli chcesz zmieniać świat zacznij ode mnie
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by STĘPEL »

Rude wrote:Komedią jest to, że bijesz pianę, a widocznie nie przeczytałeś moich postów. Gdybyś to uczynił, to nie pisałbyś zapewne takich aberracji.
bla, bla, bla.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Czarny
Posts: 1338
Joined: Mon Oct 25, 2004 6:59
gadu-gadu: 4103163
Location: Świdnica/Wrocław
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Czarny »

Szczerze? Jeśli płyta miała by się ukazać w jakimkolwiek wydawnictwie, ale wydaje się dobrze(dobra grubość, dobry druk okładki i wkładki) to jest git.
OR może tam kiedyś wydawał niepoprawną politycznie muzę, może teraz też. Ale wydaje też dobre materiały, więc nie ma po co się napinać.
Jakaś konkurencja dla JJR.
Konkurencja daje więcej dla klientów.
Rozumiem, jeśli komuś się nie podoba wydanie, czy całokształt jakościowy wydawnictwa.
Ale kurwa! Na litość Boską. Czy OR wspiera front narodowy? NOP? inne gówno? to normalna wytwórnia (wiadomo, że wiele osób teraz na mnie krzywo popatrzy - że naziolstwo, prawica itp. )
Niech w tym kraju będzie tylko jedna wytwórnia JJR i jak im się będzie chciało to coś wydadzą. Jak Dzidek będzie w lepszym humorze, to winyl będzie grubszy, jak nie to będzie z tektury.
Stay Rude, Stay Menel!

http://www.madness.wroclaw.pl" onclick="window.open(this.href);return false;


Image
User avatar
filuś
Posts: 333
Joined: Thu Aug 23, 2007 9:46
gadu-gadu: 0
Location: Lipce R./Ostrołęka

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by filuś »

Czarny wrote: jak nie to będzie z tektury.
Taaaak :D A wtedy ja w Stora Enso będę płyty napierdalał :D
A potem bedzie nowa era i ..... płyty papierowe :shock: . Taaaak :D Papier rządzi :P :) yeee :!:
Czarny
Posts: 1338
Joined: Mon Oct 25, 2004 6:59
gadu-gadu: 4103163
Location: Świdnica/Wrocław
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Czarny »

Bez krypto reklam ;p
A kto wie, czy Ty nie produkujesz płyt dla JJR ? :P
Stay Rude, Stay Menel!

http://www.madness.wroclaw.pl" onclick="window.open(this.href);return false;


Image
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by chudy »

filuś wrote:
Czarny wrote: jak nie to będzie z tektury.
Taaaak :D A wtedy ja w Stora Enso będę płyty napierdalał :D
A potem bedzie nowa era i ..... płyty papierowe :shock: . Taaaak :D Papier rządzi :P :) yeee :!:
kiedyś w pogromcach mitów było, że dźwięk na papierze można rejestrować farbą... ale chyba obalili ten mit ;)
Image
User avatar
filuś
Posts: 333
Joined: Thu Aug 23, 2007 9:46
gadu-gadu: 0
Location: Lipce R./Ostrołęka

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by filuś »

Chyba na razie nie można .... ale w przyszłości kto wie :) Silniki papierowe już są :P
Dobra już nie offtopuje.
User avatar
Raul
Posts: 1624
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:34
gadu-gadu: 0
Location: Bytom

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Raul »

Rude wrote:Nikt nie twierdził, że grają jakieś koncerty, ale teksty grupy i koncerty, które grali mówią same za siebie.
Do jednego tekstu można się przyczepić.
A podobno przez zagranie z jakąś kapelą koncertu nie można się niczym "zarazić".
Lumpex '75, The Flat Caps, The Junkers, Wróg Publiczny (że też wcześniej o nich zapomniałem... to już nawet nie kapela "sympatyzująca", ale jawni ns). Nawet Po Prostu w zamierzchłych czasach się zdarzało, powaga :lol:
To chyba mamy różne definicje "kumatych" koncertów. :lol:
A skąd przypuszczenie, że w ogóle chcieliby się odcinać? W kwestii światopoglądowej nic się nie zmieniło (Frankenstein, Godzina Zero, cośtam jeszcze), a że założyli sobie projekt, by utrafić w gusta nowego środowiska, to świadczy tylko o ich cwaniactwie.
A napisałem gdzieś, że chcieli? Nie. Na ostatnim albumie GZ to pewnie też naziolstwo itd. :lol:
Rude wrote:Z jednej strony smiechy, ze przez granie z kapelami z OR mozna zarazic sie nadruchliwoscia prawej reki (co, jak wiadomo, jest nonsensem), a z drugiej zero kumania co reprezentuja soba niektore kapele.
Ja akurat doskonale znam muzykę wydawaną przez Bosego, nawet tych złych Pizdzioresów. Na to czy członkowie jakiejś kapeli wyznają wujka Adolfa mam wyjebane.
Teksty o "zaraźliwości naziolstwa" przeczytasz na pierwszym lepszym forum pozytywnych hardkorowców i podobnego DIY oszołomstwa.

--

A płyty i tak nie kupię, bo nie mam gramofonu. Poczekam na reedycje na Cd.
https://twitter.com/RudeMaker" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/RudeMakerSkaZine" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply