Horroshow UltraKuku na winylu

Informacje o polskich albumach Ska / Reggae/ Rocksteady / Soul
User avatar
jezus
Posts: 276
Joined: Sun Jan 04, 2009 11:36
gadu-gadu: 0
Location: Poznań

Horroshow UltraKuku na winylu

Post by jezus »

Pierwszy materiał tej legendarnej Oi/SKA kapeli w końcu na winylu. Nakład kolekcjonerski czyli 300 sztuk z czego 240jest przeznaczone na sprzedaż. Plyta wydana w trzech kolorach: czarnym, pomarańczowym oraz białym.
mial ktos do czynienia juz z wydawnictwami olifanta na winylu? licze ze za ta kase sie troche pstaraja jednak...
Image
User avatar
Groszek
Posts: 152
Joined: Wed Sep 06, 2006 14:37
gadu-gadu: 0
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Groszek »

olifant to wydał? to niech spierdalają
Jeśli chcesz zmieniać świat zacznij ode mnie
User avatar
Raul
Posts: 1624
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:34
gadu-gadu: 0
Location: Bytom

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Raul »

Groszek wrote:olifant to wydał? to niech spierdalają
A co takiego złego jest w Olifancie?
https://twitter.com/RudeMaker" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/RudeMakerSkaZine" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Groszek
Posts: 152
Joined: Wed Sep 06, 2006 14:37
gadu-gadu: 0
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Groszek »

The Gits, Sztorm 68
Jeśli chcesz zmieniać świat zacznij ode mnie
User avatar
Raul
Posts: 1624
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:34
gadu-gadu: 0
Location: Bytom

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Raul »

link dla leniwych -> http://www.olifant.com.pl/sklep/produkt/1529" onclick="window.open(this.href);return false;
Groszek wrote:The Gits, Sztorm 68
Uwaga! Epidemia brunatnicy nadciąga. Jest bardzo zaraźliwa. Można się nią zarazić przez wydanie pewnych kapel lub zagranie z nimi koncertu.

Zawsze śmieszyły mnie te bojkoty zaangażowanych hardkorowców, krastowców i innych oszołomów.

PS The Gits to bardzo dobra kapela 8)
https://twitter.com/RudeMaker" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/RudeMakerSkaZine" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by STĘPEL »

Dobrze wydają, mam kilka sztuk. Graficznie dobrze i vinyl jest gruby.
Teraz Hororszoły mają przejebane, chyba zostali naziolami :D Skankan i Skambomambo w takim razie to naziole od lat, bo oni to już całe lata temu na składakch w Olifancie się wydali. Ciekawe co z Pasażerem który diluje ich płytami :?:
Proponuje włączyc mózg będzie łatwiej, duuużo łatwiej :D
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
Groszek
Posts: 152
Joined: Wed Sep 06, 2006 14:37
gadu-gadu: 0
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Groszek »

Jeśli próbujecie sugerować, że dla mnie HR to naziści to jesteście w duuużym błędzie. No, ale jak to napisał Stępel, trzeba włączyć mózg - będzie łatwiej w tym, by nie nadinterpretować.
Jeśli chcesz zmieniać świat zacznij ode mnie
User avatar
jezus
Posts: 276
Joined: Sun Jan 04, 2009 11:36
gadu-gadu: 0
Location: Poznań

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by jezus »

ale burze rozpetalem. skoro horrorshow nie widzi problemu zeby u nich wydawac. Ziggie piggie, skankan, skauci nie maja nic przeciwko zeby ich tam sprzedawano... No i chyba bardziej kabze nabijasz zespolowi jednak. Po to wydali ponoc ta limitowana edycje zeby szybko sie rozeszlo i na wydanie nowego albumu bylo. A olifanta podejrzewam wybrali ze wzgledu na porzadne wydanie(mam nadzieje;p) . Widzial ktos Komety z JJ? Winyl po 2 wsunieciach i wysunieciach z koperrty wyglada jakbym go na asfalcie znalazl;p
Image
User avatar
Groszek
Posts: 152
Joined: Wed Sep 06, 2006 14:37
gadu-gadu: 0
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Groszek »

jezus wrote:skoro horrorshow nie widzi problemu zeby u nich wydawac
No i właśnie na tym polega problem. No nic, życie.
Jeśli chcesz zmieniać świat zacznij ode mnie
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Szoet »

usunięto
Last edited by Szoet on Mon Jul 18, 2011 23:37, edited 1 time in total.
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Rude »

A co takiego złego jest w Olifancie?
The Gits, Sztorm 68
Contra Boys, The Piździores, BTM + kilka kapel, które podobno leją na politykę i grają na otwarcie politycznych imprezach.

Niezorientowanym w temacie polecam wywiad z Werwolf 77 w którymś z numerów NJJZN, gdzie chłopaki na pytania zawierające jawną sugestię (wydajecie się w wytwórni gdzie są podobno skrajne zespoły...) odpowiedzieli wprost, że wcale nie "podobno".

Inna sprawa, że kapelom takim jak Horrorshow to nie przeszkadza, ale to nie moja sprawa i nie zamierzam tego komentować. Zanim się jednak zacznie powtarzać głoszoną nachalnie propagandę mówiącą o tym, że te wszystkie zarzuty to mity i spisek masońsko-żydowski polecam
włączyc mózg będzie łatwiej, duuużo łatwiej

Groszek wie co pisze, a obalanie jego teorii na zasadzie wmawiania mu, że uważa Horrorshow za benków przypomina mi stary kawał o policjantach i akwarium...

A olifanta podejrzewam wybrali ze wzgledu na porzadne wydanie(mam nadzieje;p)
Obawiam się, że była to jedyna wytwórnia, która chciała winyl wydać i coś takiego jak wybór nie miało tu miejsca.
Let's go crazy
Szoet
Posts: 146
Joined: Fri Oct 10, 2008 7:48
gadu-gadu: 0

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Szoet »

usunięto
Last edited by Szoet on Mon Jul 18, 2011 23:37, edited 1 time in total.
User avatar
Raul
Posts: 1624
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:34
gadu-gadu: 0
Location: Bytom

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Raul »

jezus wrote:ale burze rozpetalem.
Przynajmniej coś się dzieje. :twisted:
jezus wrote:Po to wydali ponoc ta limitowana edycje zeby szybko sie rozeszlo i na wydanie nowego albumu bylo.
Wydali limitowaną edycję, bo więcej by nie zeszło. Coś czuję, że część tego nakładu też będzie zalegać w magazynie.
Rude wrote:Contra Boys, The Piździores, BTM + kilka kapel, które podobno leją na politykę i grają na otwarcie politycznych imprezach.

Niezorientowanym w temacie polecam wywiad z Werwolf 77 w którymś z numerów NJJZN, gdzie chłopaki na pytania zawierające jawną sugestię (wydajecie się w wytwórni gdzie są podobno skrajne zespoły...) odpowiedzieli wprost, że wcale nie "podobno".
Z wymienionych przez ciebie zespołów to chyba tylko Pizdziores gra na "otwarcie politycznych imprezach", bo zdarzyło im się grać leśne koncerty z Agressivą, czy innym Potopem.
BTM to w ogóle gra jakieś koncerty? Nie słyszałem żeby się reaktywowali.
Oczywiście inna sprawa jest z CB, bo od przeszłości się nie odetną.

PS które jeszcze z kapel wydanych przez Bosego grają na "kumatych" imprezach (z ciekawości pytam)?
https://twitter.com/RudeMaker" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/RudeMakerSkaZine" onclick="window.open(this.href);return false;
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by chudy »

Jak dla mnie to Olifant jest wydawnictwem jak każde inne. Nie widzę problemu w tym jakie kapele wydają bo, że nawet załóżmy niektóre skręcają w prawo to np. u pasażerów skręcają w lewo a też czasami coś tam się zakupi u nich. Z Olifanta mam np. The Sandals i werwolfa na winylu i cedeku. Winyl według mnie jest zajebiście wydany gruby, porządnie wykonane opakowanie :) W77 na cd też daje rade, gorzej z wydaniem sandalsów, ale materiał jest dobry ;) poza tym dostałem go od chłopaków z kapeli po wspólnym koncercie (tak gramy z kapelami ze stajni Bosego heh) toteż tym bardziej nie narzekam ;)

HS kupuje zaraz po wypłacie... mam nadzieje, że na pomarańczowy winyl się jeszcze załapie :)
Image
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Re: Horroshow UltraKuku na winylu

Post by Rude »

Z wymienionych przez ciebie zespołów to chyba tylko Pizdziores gra na "otwarcie politycznych imprezach", bo zdarzyło im się grać leśne koncerty z Agressivą, czy innym Potopem.
PS które jeszcze z kapel wydanych przez Bosego grają na "kumatych" imprezach (z ciekawości pytam)?
Lumpex '75, The Flat Caps, The Junkers, Wróg Publiczny (że też wcześniej o nich zapomniałem... to już nawet nie kapela "sympatyzująca", ale jawni ns). Nawet Po Prostu w zamierzchłych czasach się zdarzało, powaga :lol:
BTM to w ogóle gra jakieś koncerty? Nie słyszałem żeby się reaktywowali.
Nikt nie twierdził, że grają jakieś koncerty, ale teksty grupy i koncerty, które grali mówią same za siebie.
Oczywiście inna sprawa jest z CB, bo od przeszłości się nie odetną.
A skąd przypuszczenie, że w ogóle chcieliby się odcinać? W kwestii światopoglądowej nic się nie zmieniło (Frankenstein, Godzina Zero, cośtam jeszcze), a że założyli sobie projekt, by utrafić w gusta nowego środowiska, to świadczy tylko o ich cwaniactwie.

Rezystka się mocno odcięła od przeszłości, nawet we wkładce do jednej płyty znalazło się swego rodzaju oświadczenie. Dlatego też złego słowa (w przeciwieństwie do CB) o nich nie powiem.


To jest wyłącznie sprawa kapel z kim chcą być w jednym katalogu. Można kupować ich płyty albo i nie - droga wolna. Bachor, Po Prostu, The Sandals czy wspomniane Horrorshow są dla mnie OK.

Nie chciałbym aby ta dyskusja się przekształciła w rozmowę o OR, dlatego to chyba mój ostatni post na ten temat. No chyba, że ktoś będzie mnie przekonywał, że granie na koncertach pt. "cała sala macha z nami" to... apolityczność.
Let's go crazy
Post Reply