njuu Madness

Informacje o zagranicznych albumach Ska / Reggae/ Rocksteady / Soul
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

njuu Madness

Post by STĘPEL »

Wyszła nowa płyta Madnessów, wie ktoś coś na ten temat :?:

Ponoć koncertówka. Na singlu jest "szam end skandal"
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Tutaj masz okładkę:



Image



Tutaj video:http://videos.tf1.fr/video/musique/clip ... 0=,00.html



Ale jeśli masz słabe serce nie oglądaj. Niunie dają radę. :lol:

Na Amazonie próbki z całej płyty. Najbliższy koncert 17.10 w paryskiej Olympii. Wjazd od 39,50 do 50,50 euro. I najważniejsze, Madness znowu gra ska. Płyta (to nie jest koncertówka) z coverami: Max Romeo, Prince Buster, Desmond Dekker, The Kinks, Diana Ross i in. Wystarczy :?: :wink: :lol:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

Niech będzie, że wystarczy. Czyli warto było czekać na nową płytę "kilka" chwil, jeszcze tylko koncert zobaczyć i można umierać.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Otóż to płyta zawiera same kowery. Ostatnio na temat tej płyty było bardzo dużo powiedziane w radiu garaż (pierwszy raz sobie tego słuchałem no i odrazu dobrze trafiłem ;) ). Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą, bo ja np. sie otym dowiedziałem z wcześniej wymienionej audycji, chłopaki z Madnes przez jakiś czas koncertowali pod nazwą The Dangerman a na koncertach grali same kowery znanych grup no i wkońcu postanowili wydać płyte, ale pod macieżystą nazwą (pewnie taki chwyt marketingowy, bo wkońcu wiadomo że więcej osób kupi płyte Madness niż jakiś The Dangerman heh ;) ). Dzidek puścił kilka kawałków z tej płyty no i z tego co słyszałem granie jest troche inne niż to jakie znamy z wcześniejszych płyt tej grupy, ale i tak jest fajnie :)



a wogóle najabrdziej to mi sie podobało to co dzidek powiedział o tej płycie. Cały czas coś marudził a na koniec(albo jakoś tak) powiedział coś w stylu że nie ma sensu wydawać takich płyt na których kapela gra same kowery, no i jestem ciekawy czy później przemyślał to co powiedział bo wkońcu sam wydał już poraz drugi płyte na której analogsi grają same kowery heh :)
Image
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Dzidek ma to do siebie, że czasami gada dziwne rzeczy. :lol: A gdyby nie covery, nie byłoby muzyki jamajskiej. Przecież tam każdy każdego koweruje. Zresztą tak samo jest w bluesie, jazzie, nie mówiąc o muzyce poważnej. 8)



To co Stępel, w październiku wycieczka do Paryża :?: :lol:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

jareg wrote:Dzidek ma to do siebie, że czasami gada dziwne rzeczy. :lol: A gdyby nie covery, nie byłoby muzyki jamajskiej. Przecież tam każdy każdego koweruje. Zresztą tak samo jest w bluesie, jazzie, nie mówiąc o muzyce poważnej. 8)



To co Stępel, w październiku wycieczka do Paryża :?: :lol:
Jasne :D

Jak zrobie skok na kiosk, albo zawine listonosza z emeryturami.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Jednym słowem Stępel nie umrzesz. Bo małe masz szanse by zobaczyć Madness na żywo. :lol: Ale co tam koncert. Ja to bym chętnie na takie skaparty uderzył jak na teledysku. :wink:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
Kunze
Posts: 142
Joined: Wed May 18, 2005 10:47
gadu-gadu: 0
skype: arturkunze
Location: Inowrocław - niedaleko zbudowano Bydgoszcz i Toruń

Post by Kunze »

Ja to bym chętnie zobaczył Madnes'ów na takim ska-party. Pomarzyć zawsze można, eh. 8)
ska napędza umysł, ska ładuje duszę, ska uzdrawia ciało... this is the heavy heavy monster sound...One step beyond!
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

To co. Ogólno narodowa zrzutka? Kurwa, oni chyba wiecej biorą jak Skatalites. Ale co tam. Jak się będę żenił, będą mi przygrywać. Wolę tak wydać kasę niż na jakieś bezsensowne uchlewanie się zupełnie mi nieznajomych ludzi. No to która jest zainteresowana. :?: :wink: :lol: :lol:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

jareg wrote:To co. Ogólno narodowa zrzutka? Kurwa, oni chyba wiecej biorą jak Skatalites. Ale co tam. Jak się będę żenił, będą mi przygrywać. Wolę tak wydać kasę niż na jakieś bezsensowne uchlewanie się zupełnie mi nieznajomych ludzi. No to która jest zainteresowana. :?: :wink: :lol: :lol:
Dla sprawy warto popełnić ten desperacki krok :twisted: :D :twisted:

Niech sie jakaś panna zgłosi :D
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Agnes
Posts: 529
Joined: Sat Sep 25, 2004 12:20
gadu-gadu: 2946637
Location: warszawa, dzielnica dresów i ziomali
Contact:

Post by Agnes »

napisz CV i list motywacyjny :lol:
A.G.G.R.O. !
rutek
Posts: 169
Joined: Wed Nov 19, 2003 14:44
gadu-gadu: 0
Location: z Dalekiego Wschodu

Post by rutek »

SKA towałem w/w płytkę i mam dosyć mięszane odczucia. Oprócz niewątpliwych perełek jak np Israelits Desmonda są takie gnioty jak John Jones (wypada bardzo bladziutko np przy wykonaniu St. Petersburg Ska-Jazz Review) albo You Keep Me Hanging On które jest repliką versji the Vntilators, poza tem nie bardzo mnie pasuje tut numerek Marleya (może dlatego że przyzwycziłem się do akcentu dżamajskiego) W sumie może być ale czekam na płytkę autorską madess.

a tak apropos kto nie był niech zglądnie ichnią stronkę internetową bo lux zrobiona
Pidzej
Posts: 145
Joined: Wed Jan 28, 2004 9:25
gadu-gadu: 0
Location: Goleszów

Post by Pidzej »

w sumie jak dla mnie ta plyta jest lepsza od tej porzedniej co sie zwala "wonderful" o ile to byla ich poprzednia bo ja jakos nie siedze w ich dyskografii. mnie sie nawet podoba, myslalem ze bedzie gorzej. tak wogole to juz starzy sa i bark im pomyslow :P stad pewnie te kowery, bo pewnie chcieli tylko zaznaczyc ze jeszcze nie umarli. no to tyle co chcialem napisac na ten temat. :P :mrgreen:
TOKYO SKA PARADISE ORCHESTRA RULEZZ!! ;)
rude69
Posts: 84
Joined: Wed Jan 05, 2005 7:51
gadu-gadu: 1013617
Location: Podlasie

Post by rude69 »

A ja tam sie bardzo ciesze ze wkońcu powrócili Madnesi może jeszcze nie są tak starzy i powiadam wam, nie raz jeszcze zaskoczą nas swoją twórczoscią :wink: a moze nie....hmmm cieszmy sie ze chociaz nie zapomnieli o nas. Mam ową płytkę bardzo fajne lekkie dźwięki szkoda tylko ze prawie wszystko covery 8)
"Swoje nory opuszaczają Potwory kiedyś wyżrą ci serce i wydrapją ci oczodoły" hyh
User avatar
Modfather
Posts: 76
Joined: Thu Nov 27, 2003 23:50
gadu-gadu: 0
Location: Varsovie :)
Contact:

Post by Modfather »

O kurde :D Znam ta plyte! A dokladniej mowiac wlasnie jej slucham. Nie powiem zeby to byla najgorsza plyta w mojej kolekcji ale jak mam byc szczery duzo fajniej bylo zobaczyc Madness na zywo :D Pomimo juz paru wiosen na karku, chlopaki z wysp dali rade az huczalo :D Na szczescie nie trzeba bylo jechac az do Olimpii i bankrutowac (shame and scandal te 50 Euro!!!), w San Diego kosztowal tylko 29 $! Niestety na przekor temu co piszecie dalej zyje, wiec za tydzien ide na Selectera :D Buziaki
nóżka, nóżka!
Post Reply