Polski Koncert Madness :)

Inne dyskusje związane z muzyką
hollman
Posts: 10
Joined: Tue Nov 13, 2007 10:29
gadu-gadu: 0

Polski Koncert Madness :)

Post by hollman »

Witam wszystkich serdecznie i mam ogromna prozbe : czy ktos z was posiada zapis video koncertu Madness-ow ktory odbyl sie w polsce???? Jesli tak bardzo prosze o kontakt

Pozdrawiam :)
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Z tego co mówił w tv organizator tego koncertu to ilość zapisów w
kalendarz pylenia roślin jest zerowa.
Last edited by chudy on Fri Feb 01, 2013 15:35, edited 1 time in total.
Image
User avatar
BogusKowalski
Posts: 2062
Joined: Sun Oct 02, 2005 12:39
gadu-gadu: 0
Location: W-wa

Post by BogusKowalski »

byl taki film z kjanu rivsem on w glowie, zamiast pamieci, mial dysk twardy.
Ska`d 4 life !
User avatar
BogusKowalski
Posts: 2062
Joined: Sun Oct 02, 2005 12:39
gadu-gadu: 0
Location: W-wa

Post by BogusKowalski »

---
Last edited by BogusKowalski on Wed Nov 14, 2007 1:01, edited 1 time in total.
Ska`d 4 life !
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Johnny Mnemonic. Ale co ma dżony do madnessów ? hehe
hollman
Posts: 10
Joined: Tue Nov 13, 2007 10:29
gadu-gadu: 0

Post by hollman »

koncert odbyl sie chyba w 83 lub 84 roku w warszawskiej viktorii przy okazjii impezy" wrangler na kolkach" wystepowal tam tesz polski zespol ilend - tak to sie chyba pisalo materialy z tych wystepow Madness-ow puszczane byly w tv chyba jako " 1 2 3 Madness" ........ takze mam prozbe do moze troche starszych ktorzy to pamietaja.....jesli ktos ma zapis video z tego koncertu prosze o kontakt.....pozdrawiam :)
hollman
Posts: 10
Joined: Tue Nov 13, 2007 10:29
gadu-gadu: 0

Post by hollman »

acha ..... chetnych odsylam do rocznikow pisma "non stop" tam znajda recenzje tego koncertu lub do Wojciecha Manna - on byl prowadzacym

pozdrawiam :)
User avatar
BogusKowalski
Posts: 2062
Joined: Sun Oct 02, 2005 12:39
gadu-gadu: 0
Location: W-wa

Post by BogusKowalski »

oni tam podobno z plejbeku grali?
Ska`d 4 life !
hollman
Posts: 10
Joined: Tue Nov 13, 2007 10:29
gadu-gadu: 0

Post by hollman »

dokladnie...:) ale skopano tesz bramkarza ze sceny.......ogolnie bylo fajnie a mnie trafily sie autografy....:)

pozdrawiam
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

hollman wrote:acha ..... chetnych odsylam do rocznikow pisma "non stop" tam znajda recenzje tego koncertu lub do Wojciecha Manna - on byl prowadzacym

pozdrawiam :)


Nie tylko prowadzącym, ale i organizatorem tej imprezy. Jakiś czas temu na TVP Kultura: http://telewizor.eu/cyfrowa.html" onclick="window.open(this.href);return false; leciał koncert Madstock (z którego zresztąjest też płyta koncertowa) i Wojciech M. opowiadał o koncercie w polsce.
Last edited by chudy on Sat Aug 02, 2014 7:58, edited 1 time in total.
hollman
Posts: 10
Joined: Tue Nov 13, 2007 10:29
gadu-gadu: 0

Post by hollman »

o tym ze byl organizatorem nie wiedzialem.....choc udalo mi sie wtedy zamienic z p.Mannem kilka slow......i jeszcze raz ponawiam pytanie o ten zapis moze ktos ma znajomych w tvp.....bardzo mi na tym zalezy

pozdrawiam :)
hollman
Posts: 10
Joined: Tue Nov 13, 2007 10:29
gadu-gadu: 0

Post by hollman »

no coz widze ze nie znajde pomocy....szkoda.....w takim razie prosze modow o zamkniecie tematu.......

pozdrawiam... :)
User avatar
BogusKowalski
Posts: 2062
Joined: Sun Oct 02, 2005 12:39
gadu-gadu: 0
Location: W-wa

Post by BogusKowalski »

nie dramatyzuj chlopaku. ja dzieki twojemu przypomnieniu zdobede wkrotce numer do manna i mam nadzieje, ze uda nam sie go wykorzystac do gloszenia ska chwaly, a przy okazji moze o madnes cos.

a w ogole, jesli to bylo w tvp to tam jest i tam musisz szukac zrodla. amen.
Ska`d 4 life !
hollman
Posts: 10
Joined: Tue Nov 13, 2007 10:29
gadu-gadu: 0

Post by hollman »

to nie dramatyzm...:) raczej zero nadziejii.....szukam tego koncertu od kilku lat i jak narazie nici z tego.....myslalem ze moze tu bedzie ktos kto ma sam zapis lub dojscie do niego..:) mowi sie trudno i zyje sie nadal....:) a o smych madness....no coz tu sa wieksi fachowcy niz ja......dla mnie to byla kapela nr.1 w latach zamierzhlych 80-90........wtedy nie mielismy takiego dostepu do wiadomosci jak teraz......szczerze nawet nie kojarzylem ze jest to SKA...... po prostu extra muzyka w przeciwienstwie do plastiku jaki byl serwowany w radio czy tvp....... dziwne bylo tylko ze tak ich " lansowano" w prl-u miedzy innymi plyta wydana chyba przez "tonpress" pewien nie jestem...moze "polski nagrania"......a konczac " one step "....i sax z tego numeru to nadal jeden z numerow jeden w historii muzy......wiem wiem to nie ich numer....ale to ich poznalem pierwszych :).....a dzis slucham tego co uda mi sie gdzies wykombinowac....NIESTETY ska nie jest sluchane wsrod starych dziadkow juz predzej np. psychobilly......a tu mamakurat wejsia....ale to zupelnie inny temat :)

pozdrowienia.... :)
neoswing
Posts: 22
Joined: Sat Jun 23, 2007 18:52
gadu-gadu: 0

Post by neoswing »

Fragmenty koncertu Madness w Victorii były w programie Studio 2.

Grali full playback nawet nie znali kolejności utworów bo słuchali w skupieniu jaki będzie kolejny numer. Nie pamietam który to był rok ale myślę że 81 82 lub 83. W tamtych czasach magnetowid to był cud techniki , ogromna skrzynia i nikt tego jeszcze nie posiadał masowo.

Zapis może być tylko w TVP jeśli tego nie wykasowali.
Post Reply