Czy je¿eli pod koniec czerwca SKA-P wyst±pi w Polsce...

Informacje o koncertach Ska / Reggae / Rocksteady / Soul w Polsce

Czy, je¿eli pod koniec czerwca , w amfiteatrze w Ko³obrzegu zostanie zorganizowany koncert SKA-P i bilety bêd± kosztowa³y od 65 z³, to przyjdziesz?

tak
8
17%
nie
39
83%
 
Total votes: 47

wisienka
Posts: 463
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:38
gadu-gadu: 4173306
Location: warszawa-natolin

Post by wisienka »

chyba że tak... jak interes to interes. tylko niech nie mówią w takich wypadkach, że organizują koncerty pod publikę, i że to wszystko dla nas, a my jesteśmy niewdzięczni i marudzimy :roll: :wink: (wydaje mi się że padło już gdzies podobne oskarżenie...)



swoją drogą dziwi mnie,że chce się zbić interes na zespole, który zostanie odrzucony przez część ze wzgledu na prezentowane poglądy polityczne, przez drugą część za kiepski poziom muzyczny...a ci co zostaną niezdecydowani wycofają się własnie ze względu na cenę. no chyba, że czegoś nie wiem i ska-p jest już swiatowej sławy pop-zespołem :wink:
Wrzosek
Posts: 189
Joined: Wed Apr 07, 2004 13:15
gadu-gadu: 0
Contact:

Post by Wrzosek »

wisienka wrote:chyba że tak... jak interes to interes. tylko niech nie mówią w takich wypadkach, że organizują koncerty pod publikę, i że to wszystko dla nas, a my jesteśmy niewdzięczni i marudzimy :roll: :wink: (wydaje mi się że padło już gdzies podobne oskarżenie...)



swoją drogą dziwi mnie,że chce się zbić interes na zespole, który zostanie odrzucony przez część ze wzgledu na prezentowane poglądy polityczne, przez drugą część za kiepski poziom muzyczny...a ci co zostaną niezdecydowani wycofają się własnie ze względu na cenę. no chyba, że czegoś nie wiem i ska-p jest już swiatowej sławy pop-zespołem :wink:


Najlepszym numerem jest to, ze ideowym komuchom, takim co to by z "banderra rossa" chcieli "barrikadi" zdobywac i burzuji obalac, trase organizuje firma kapitalistyczna w pelnym tego slowa znaczeniu :))))



Tu mi sie taki dowcip przypomnial zydowski:



Pewien stary Zydek prowadzil sobie przed wojna kiosk z gazetami. Pewego dnia przy kiosku zatrzymal sie przechodzien i zaczal przegladac tytuly. W pewnym momencie zlapal jeden z dziennikow, ktory byl wydawany przez ekstremalnie prawicowe srodowiska i ukierunkowany stricte antysemicko, podsunal sprzedawcy pod nos i pyta: "Jak pan moze sprzedawac tego szmatlawca? Przeciez to typowo antysemicka gazeta!". A Zydek na to: "Widzi pan, jak ja z kazdego sprzedanego egzemplarza mam dla siebie na czysto 20 groszy, to dla mnie ta gazeta nie jest juz taka antysemicka" :)



Krotko mowiac: biznes is biznes, a wielkie slowa pozostaja tylko wielkimi... SLOWAMI.



Zdrowka zycze
Image
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

wisienka wrote:


swoją drogą dziwi mnie,że chce się zbić interes na zespole, który zostanie odrzucony przez część ze wzgledu na prezentowane poglądy polityczne, przez drugą część za kiepski poziom muzyczny...a ci co zostaną niezdecydowani wycofają się własnie ze względu na cenę. no chyba, że czegoś nie wiem i ska-p jest już swiatowej sławy pop-zespołem :wink:
Zazwyczaj tak jest, że jak ktoś chce robić kasę na niepopularnej muzyce to chuja sie na tym zna, i w tym przypadku jest tak samo.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

jest dokladnie tak jak stepel mowi
STĘPEL wrote:I dla tego Bluekilla będzie kosztować 15/20 zł, bo kapela zgodziła się zagrać za dużo mniej niż biorą u siebie i organizatorzy będą mieć z tej imprezy co najwyżej satysfakcje.


i przyklad kilku kapel, ktore graja po kosztach lub wrecz doplacaja do interesu jest niereprezentatywny, bo hobbystow nie ma wielu;



tak samo nie ma sie co dziwic, ze kapela chcialaby dostac jakies dodatkowe pieniadze; wydaje mi sie to takie oczywiste, ze nie ma co w ogole tego argumentowac



300 osob na bad manners za 65 zl ? zycze powodzenia i nie mowie, ze ja bym nie zaplacil, tylko ile takich osob by sie znalazlo? moim zdaniem na koncert duzej gwiazdy ska trzeba szacowac cene biletu na ok 30-40zl i sprawdzic czy jest zainteresowanie; ew pozniej kierowac sie w strone wspomnianej przeze mnie wczesniej psychologicznej granicy cenowej ;)
pozdr Ingiel
Aqualung
Posts: 959
Joined: Wed Nov 12, 2003 16:25
gadu-gadu: 2167734
Location: Warszawa - Sadyba

Post by Aqualung »

nie boj Ingiel zaby - jakbym chcial bad mannersow robic

to znaczyloby mniej wiecej tyle ze moj sponsor sra kasa

wiec bilet by pewnie 4 dych nie przekroczyl :lol:
ska_lady
Posts: 161
Joined: Wed Jan 07, 2004 11:53
gadu-gadu: 7015583
Location: roznie

Post by ska_lady »

ja tesz tak mysle...

mysle ze ten caly gibon gwidon czy jakby go tam nie zwac..

to zero czucia..a kase chce tylko..

chlopaczkowi jakas kariera menadzera czy tam innego sie marzy chyba

po za tym zionie od niego jakims takim karierostwem i gwiazdorstwem..

nie lubic takiej postawy.. :evil: :evil: :evil:



pi.es wszystko da sie zrobic pogodzic..ale jak ktos ewidentnie nie zna sie na rzeczy..racja wiesienko..to az zal czytac...



podirytowana lady hi :lol: :lol: :lol:



pi.es 2 zeby mi tu nie bylo..nei mowie ze ja sie znam..;)

ale ogolne pojecie to chyba kazdy ma o sprawach pewnych...
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Post by Mietek »

STĘPEL wrote:
Sprawa się wyjaśnia po wejściu na stronę GMC.

Oni mają jakieś zarządy itp. itd. i dla nich koncerty ska to impreza jak każda inna, na której muszą zarobić (nie mówię, że to źle).

A ludzie związani z tym forum, czy też nie, robią koncerty w klimacie dla zasady, żeby coś sie działo i SKA w tym kraju całkiem nie padło. Nikomu nie zależy na zysku, liczy na to, że nie będzie musiał dołożyć, a jak wpadną jakieś marne grosze, to też dobrze.

I dla tego Bluekilla będzie kosztować 15/20 zł, bo kapela zgodziła się zagrać za dużo mniej niż biorą u siebie i organizatorzy będą mieć z tej imprezy co najwyżej satysfakcje.


Juz kiedys dostalem maila od Gwidona w sprawie Ska-p i od razu zakomunikowalem mu ze Ska-P za 65zl to nie przejdzie. Ale jednak sam chcial sie chlopak przekonac.



Stepel, sek w tym ze biura, zarzady i inne ladnie wygladajace nazwy to w internecie na stronie mozna pyknac od reki a to i tak nic nie znaczy. Znaczy tylko tyle, ze ktos chce wygladac na bardziej powaznego w tym co robi. W gruncie rzeczy jednak jest to czesto - nawet jednoosobowa akcja. Robienie gigu to pracochlonna rzecz i ja w zadnym wypadku nie chcialbym dokladac do jakiegokolwiek koncertu - szczegolnie do koncertu Ska-P, których nie uwazam za super fajoskich. Niemniej niech Gwidon robi co robi bo nawet jak koncert bedzie za 65zl to moze ktos sie wybierze, a zawsze to jakies wydarzenie...
www
Aqualung
Posts: 959
Joined: Wed Nov 12, 2003 16:25
gadu-gadu: 2167734
Location: Warszawa - Sadyba

Post by Aqualung »

taaaaa... niby chciec to moc...

wiec skoro chce to pewnie moze i widac ma na to kase,

albo kasiastego sponsora... zebym ja tak mial to by mi dzien

w dzien bad mannersi grali w ogrodku przed moja piekna willa :lol: ;)



(a ska-p w ogrodku obok w ramach straszenia sasiadki :lol: )
Rodzyn
Posts: 76
Joined: Mon Jan 19, 2004 7:11
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa
Contact:

Post by Rodzyn »

Mietek,



ale robiąc stronę odpowiadasz chyba za to co na niej jest ? :) Sam wiesz o tym najlepiej a proszę przeczytaj na tej stronie to co jest napisane "o ska" dla mnie to raczej żenadne jest... moje zdanie i mam do niego prawo... a doczytalem sie ze robili festiwal ska i reggae w Stodole... jeśli tak to coraz bardziej mnie to odpycha, dla mnie ten festiwal to raczej zero ska i 1% reggae dla 11 latków...



OLD SKINHEADS NEVER DIE !!!
gibon
Posts: 4
Joined: Tue Feb 08, 2005 21:20
gadu-gadu: 0
Contact:

Post by gibon »

Mam przyjemno¶æ zakomunikowaæ Pañstwu, ¿e na ¿adnej do tej pory organizowanej przez nas imprezie ska, lub reggae nie zarobili¶my ANI GROSZA :] ...A czêsto (jak to lubicie) do³o¿yli¶my do interesu. Je¿eli mieliby¶cie cokolwiek wspólnego ze "wspania³ym" polskim rynkiem muzycznym, nic by was w naszym postêpowaniu nie dziwi³o....



Chcê powiedzieæ, ¿e zaproponowana przez nas cena biletu (TO TYLKO PROPOZYCJA) i chcieli¶my sprawdziæ Wasze reakcje...

Jak widaæ sonda sta³a siê tu najmniej wa¿na... Da³a Wam ¶wietn± okazjê na oszkalowanie mnie a nastêpnie firmy.



Mo¿e chodzili¶cie na koncerty super gwaizd ska z najodleglejszych miejsc ¶wiata, za 5 z³. ... Ja mówiê o cenach biletów na koncerty organizowane przez nas i gdzie¶ mam ile p³acili¶cie wcze¶niej (wszystko zale¿y od sponsorów i wielu innych czynników).

¦wietnym przyk³adem jest to, ¿e raz za koncert polskiej kapeli p³acimy 5 z³, a innym razem za bilet na koncert tej samej grupy musimy ju¿ zap³aciæ 10, albo 15 z³... Innym razem mo¿e nie zap³acimy nic... I co?! Uwa¿acie, ¿e w takim uk³adzie wszystkie imprezy powinny byæ za darmo?!



Panie Mietku... Nie mam ochoty komentowaæ Pana wypowiedzi na temat GMC. Sorka, ale Pana opinia na temat firmy jest wyssana z palca. Je¶li jest inaczej, proszê powiedzieæ co Pana sk³oni³o do takich refleksji... Sprawdzi³ Pan jako¶, ¿e osoby podane na naszej stronie nie istniej±, lub nie pracuj± w naszej firmie? Czym¶ siê Pan kierowa³ wyg³aszaj±c t± odwa¿n± opiniê, ¿e nasza agencja to jednoosobowa akcja. 



Gdybym wiedzia³, ¿e nasza chêæ poznania waszych opinii na temat koncertu ska-p, skoñczy siê wyra¿eniem waszych opinii na temat agencji, w której mam przyjemno¶æ pracowaæ, to nigdy nie zamie¶ci³bym tej sondy.

Sta³o siê... Widzê, ¿e nie do koñca rozumiecie, czym jest sonda (przynajmniej niektórzy). Polecam sprawdzenie w s³owniku definicji tego s³owa.



Pozdrawiam

:wink:
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Post by Mietek »

gibon wrote:Panie Mietku... Nie mam ochoty komentować Pana wypowiedzi na temat GMC. Sorka, ale Pana opinia na temat firmy jest wyssana z palca. Jeśli jest inaczej, proszę powiedzieć co Pana skłoniło do takich refleksji... Sprawdził Pan jakoś, że osoby podane na naszej stronie nie istnieją, lub nie pracują w naszej firmie? Czymś się Pan kierował wygłaszając tą odważną opinię, że nasza agencja to jednoosobowa akcja. 


Nie musisz nic komentować bo po prostu stwierdzilem jak może być, a nie jak jest. Oto ta delikatna różnica. Moje zdanie oparte jest tym że w internecie można napisać wszystko i trudno to sprawdzić. Odnosiłem się do postu Stepla na temat 'biur i zarządów' niż do samego GMC bo generalnie zwisa mi czy są tam jakieś biura, ludzie istnieją, zarządy działają etc..
www
miśkov77
Posts: 218
Joined: Tue Dec 07, 2004 20:57
gadu-gadu: 1885040
Location: Częstochowa

Post by miśkov77 »

gibon wrote:Mam przyjemność zakomunikować Państwu, że na żadnej do tej pory organizowanej przez nas imprezie ska, lub reggae nie zarobiliśmy ANI GROSZA :] ...A często (jak to lubicie) dołożyliśmy do interesu. Jeżeli mielibyście cokolwiek wspólnego ze "wspaniałym" polskim rynkiem muzycznym, nic by was w naszym postępowaniu nie dziwiło....



Chcę powiedzieć, że zaproponowana przez nas cena biletu (TO TYLKO PROPOZYCJA) i chcieliśmy sprawdzić Wasze reakcje...

Jak widać sonda stała się tu najmniej ważna... Dała Wam świetną okazję na oszkalowanie mnie a następnie firmy.



Może chodziliście na koncerty super gwaizd ska z najodleglejszych miejsc świata, za 5 zł. ... Ja mówię o cenach biletów na koncerty organizowane przez nas i gdzieś mam ile płaciliście wcześniej (wszystko zależy od sponsorów i wielu innych czynników).

Świetnym przykładem jest to, że raz za koncert polskiej kapeli płacimy 5 zł, a innym razem za bilet na koncert tej samej grupy musimy już zapłacić 10, albo 15 zł... Innym razem może nie zapłacimy nic... I co?! Uważacie, że w takim układzie wszystkie imprezy powinny być za darmo?!



Panie Mietku... Nie mam ochoty komentować Pana wypowiedzi na temat GMC. Sorka, ale Pana opinia na temat firmy jest wyssana z palca. Jeśli jest inaczej, proszę powiedzieć co Pana skłoniło do takich refleksji... Sprawdził Pan jakoś, że osoby podane na naszej stronie nie istnieją, lub nie pracują w naszej firmie? Czymś się Pan kierował wygłaszając tą odważną opinię, że nasza agencja to jednoosobowa akcja. 



Gdybym wiedział, że nasza chęć poznania waszych opinii na temat koncertu ska-p, skończy się wyrażeniem waszych opinii na temat agencji, w której mam przyjemność pracować, to nigdy nie zamieściłbym tej sondy.

Stało się... Widzę, że nie do końca rozumiecie, czym jest sonda (przynajmniej niektórzy). Polecam sprawdzenie w słowniku definicji tego słowa.



Pozdrawiam

:wink:


wybacz stary ale jezeli inni potrafia zorganizowac koncert zagranicznej gwiazdy ska za niska cene a wy nie potraficie to cos marna ta agencja. zadne wytlumaczenie. a poza tym wyskakujecie z propozycja zroganizowania koncertu zespolu ktory jak zauwazyles nie ma wielu sympatykow na tym forum wiec co sie dziwic
Flick
Posts: 438
Joined: Tue Nov 11, 2003 16:08
gadu-gadu: 0
Location: W-wa
Contact:

Post by Flick »

miśkov77 wrote:


wybacz stary ale jezeli inni potrafia zorganizowac koncert zagranicznej gwiazdy ska za niska cene a wy nie potraficie to cos marna ta agencja. zadne wytlumaczenie. a poza tym wyskakujecie z propozycja zroganizowania koncertu zespolu ktory jak zauwazyles nie ma wielu sympatykow na tym forum wiec co sie dziwic


Tyle ,ze koncert nie jest organizowany dla bywalcow tego forum nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ?
"If you're arrogant, tough,

smart and clean looking

you got to be a Mod then !"




http://www.polishmods.prv.pl

Image
miśkov77
Posts: 218
Joined: Tue Dec 07, 2004 20:57
gadu-gadu: 1885040
Location: Częstochowa

Post by miśkov77 »

ale ankieta jest kierowana do bywalcow forum...czytaj dokladnie
wisienka
Posts: 463
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:38
gadu-gadu: 4173306
Location: warszawa-natolin

Post by wisienka »

do gibona,

po pierwsze, to czy do tej pory zarabialiście na koncertach czy nie nie jest chyba ważne. ważna jest proponowana przez was obecnie cena, która póki co większości wydaje się absurdalna.

chcieliście reakcji-reakcje są. a to, ze wam sie dokońca nie podobają, cóż, to mogliście przewidzieć. zresztą nie wydaje mi się zeby ktokolwiek chciał tu komuś "sprawic przykrosc", poprostu dyskutujemy. a reakcja gibona, jest conajmniej taka jakby ktoś mu powiedział "jesteś brzydki, śmierdzisz i wypierdalaj z tego forum" :wink: wydaje mi się ze to nie jest temat na męską dume i urażone uczucia. i jasne, po wypełnieniu sondy, stała się ona najmniej ważna :wink: a zaczęło liczyć się to co mamy do powiedzenia na jej temat.

ps. a następnym razem jak będziesz robił sondę to podkreśl,że nie zyczysz sobie do niej żadnych (negatywynych) komentarzy :wink: i po problemie 8)
Post Reply