Najbliższe plany koncertowe w Polsce!

Informacje o koncertach Ska / Reggae / Rocksteady / Soul w Polsce
Post Reply
User avatar
Bosston
Posts: 343
Joined: Tue Nov 30, 2004 1:28
gadu-gadu: 9114646
Location: ZGORZELEC

Najbliższe plany koncertowe w Polsce!

Post by Bosston »

Najbliższe plany koncertowe!Jakby chodziło o szczegóły to atakujcie Makena!!



PAPAYA PARANOIA – żeński elektro punk z Tokio po raz kolejny w Polsce:



27.04 Kraków Re



28.04 Warszawa CDQ





CULCHA CANDELA – międzynarodowa grupa dancehall/reggae/world z Berlina – „młodszy brat SEEEDa”:



2.05 Łęknica plener



19.08 Bolesławiec plener



20.08 Bielawa Regałowisko Festiwal, plener





ADJI – rocksteady/ska/reggae z Francji po raz kolejny w Polsce:



5.05 Warszawa CDQ



6.05 Zakopane Ampstrong





THE ROOTSMAN – legendarny brytyjski DJ/producent dub i dancehall, znany ze współpracy z wieloma gwiazdami reggae (m. in. Daddy Freddie, Horace Andy, Michael Rose) oraz takimi grupami jak Soulfly czy Dub War z towarzyszeniem JOINT VENTURE SOUND SYSTEM:



14.05 Zgorzelec MDK Marleyki Festiwal



15.05 ?



16.05 ?



17.05 ?



18.05 ?





ZION TRAIN – czołówka dub z Wlk. Brytanii - w pełnym składzie, z gościnnym udziałem FITTA WARRI – jamajskiego wokalisty dancehall ragga:



1.06 Wrocław Dziedziniec Arsenału



2.06 Bydgoszcz Mózg



3.06 Warszawa CDQ



4.06 Katowice



5.06 Poznań Blue Note (?)





ORANGE STREET – francuska grupa reggae/ska po raz pierwszy w Polsce:



19.06 Wrocław Mekka



20.06 ?



21.06 ?





VISIONARY UNDERGROUND (Wlk. Brytania) – drum’n’bassowo/dubowo/azjatycki zespół multimedialny – trasa 8-12.06





AIWA – znany w Polsce francusko-irański zespół z pogranicza hip-hop/ ragga/dub/jungle/world itp. - trasa w Polsce 6-11.09





FLANGER – legendarna formacja nu jazz/dub z Ninja Tune, pełny żywy skład z Burntem Friedmanem oraz Atom Heart (aka Senor Coconut):



23.09 Katowice Hipnoza - jedyny koncert w Polsce!





Namiar na Makena:maken@pro.onet.pl
7 Dziewcząt z Albatrosa Tyś Jedyna...
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

trochę z innej mańki.

Słyszałem, że 22.04 w Toruniu ma się odbyć koncert SkaPoint, DeSka, Skauci. Prawda to :?: jakieś szczegóły ktoś zna :?:
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Re: Najbliższe plany koncertowe w Polsce!

Post by jareg »

Bosston wrote:CULCHA CANDELA – międzynarodowa grupa dancehall/reggae/world z Berlina – „młodszy brat SEEEDa”:



20.08 Bielawa Regałowisko Festiwal, plener
Tak swoją drogą, organizatorzy Bielawy robią to chyba specjalnie. Znowu termin imprezy pokrywa się z festiwalem w Trutnovie. A była niegdyś taka piękna tradycja, Bielawa = ostatni łykend sierpnia. Ech.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
resztka
Posts: 220
Joined: Mon Jul 19, 2004 13:35
gadu-gadu: 1198126

Re: Najbliższe plany koncertowe w Polsce!

Post by resztka »

jareg wrote: A była niegdyś taka piękna tradycja, Bielawa = ostatni łykend sierpnia. Ech.
W sumie nie do końca piękna była, bo młodsze pokolenie co 1 wrzesnia w szkole stawić się musiało z ciężkim sercem rezygnowało, i chociaż pokrywać to się może nie powinno z niczym ale wg mnie dobrze że termin jakiś mniej strategiczny jest.
User avatar
Bosston
Posts: 343
Joined: Tue Nov 30, 2004 1:28
gadu-gadu: 9114646
Location: ZGORZELEC

Re: Najbliższe plany koncertowe w Polsce!

Post by Bosston »

jareg wrote:
Bosston wrote:CULCHA CANDELA – międzynarodowa grupa dancehall/reggae/world z Berlina – „młodszy brat SEEEDa”:



20.08 Bielawa Regałowisko Festiwal, plener
Tak swoją drogą, organizatorzy Bielawy robią to chyba specjalnie. Znowu termin imprezy pokrywa się z festiwalem w Trutnovie. A była niegdyś taka piękna tradycja, Bielawa = ostatni łykend sierpnia. Ech.
Jareg!!Ale CULCHA CANDELA grają nie w ostatni weekend sierpnia tylko jeszce przed końcem "lata"!A którego jest ten fest??Ostatni weekend wakacji może okazać się petardą:)i niespodzianką!!
7 Dziewcząt z Albatrosa Tyś Jedyna...
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Re: Najbliższe plany koncertowe w Polsce!

Post by jareg »

Bosston wrote:Jareg!!Ale CULCHA CANDELA grają nie w ostatni weekend sierpnia tylko jeszce przed końcem "lata"!
Wiem, umiem jeszcze czytać. :wink: A fest w Trutnovie wypada w tym samym czasie.



Resztka: Od ostatniej soboty sierpnia do 1.09 jest jeszcze cztery dni. Chciałabyś wracać do Torunia przez tydzień? No ładnie. :lol:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

STĘPEL wrote:trochę z innej mańki.

Słyszałem, że 22.04 w Toruniu ma się odbyć koncert SkaPoint, DeSka, Skauci. Prawda to :?: jakieś szczegóły ktoś zna :?:
Nie wiem jak pozostałe zespoły, ale Skauci dogadują się odnośnie daty 23.04.05 (sobota)
24 AND 7 CREW Olsztyn
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

GAŁA wrote:
STĘPEL wrote:trochę z innej mańki.

Słyszałem, że 22.04 w Toruniu ma się odbyć koncert SkaPoint, DeSka, Skauci. Prawda to :?: jakieś szczegóły ktoś zna :?:
Nie wiem jak pozostałe zespoły, ale Skauci dogadują się odnośnie daty 23.04.05 (sobota)
To ja z lekka pojebałem. Jak najbardziej 23.04. Czyli, że coś w tym kierunku się kręci.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Hippie_Hunter
Posts: 463
Joined: Wed Jan 21, 2004 13:37
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Hippie_Hunter »

no i co z tym gigiem w toruniu bo mi się coś wydaje, że trzeba będzie nawiedzić miasto kopernika.... oi!

p.s. pije ktoś coś bo mnie suszy???
Możesz mnie chamem zwać,

możesz mnie w mordę dać,

lecz od stolicy won,

bo krew się będzie lać !!!
Tytus
Posts: 746
Joined: Thu Nov 27, 2003 8:22
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Tytus »

GAŁA wrote:
STĘPEL wrote:trochę z innej mańki.

Słyszałem, że 22.04 w Toruniu ma się odbyć koncert SkaPoint, DeSka, Skauci. Prawda to :?: jakieś szczegóły ktoś zna :?:
Nie wiem jak pozostałe zespoły, ale Skauci dogadują się odnośnie daty 23.04.05 (sobota)


mam nadzieje ze sie dogadaja, bo JA TAM BEDE :twisted: :twisted: :twisted: a skauci to fest kapela. jazda na maxa
Freedom Sound
Posts: 897
Joined: Sun Apr 10, 2005 11:17
gadu-gadu: 4705432
Location: Toruń

Post by Freedom Sound »

Informacje o koncercie w Toruniu choc jeszcze malo szczegolowe sa na stronie http://www.impresariat.net.pl/index.php (wchodzcie tez w dzial KSIĘGA GOŚCI - INFO O KONCERTACH ,moze tam cos napisza o tym wiecej) szczegoly mam nadzieje wkrotce,pozdrawiam
MY SOUND SYSTEM SITE:
http://www.myspace.com/feellikejumping" onclick="window.open(this.href);return false;
MY SITE:
http://www.myspace.com/freedomsoundselecta" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Wie ktoś jak wygląda sprawa z koncertami Orange Street? Bo coś głucha cisza zapadła, a termin zbliża się wielkimi krokami. A jak co, to potem znowu płacz będzie, że sala świeci pustkami i nie ma dla kogo robić imprez.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
Post Reply