The Roosters- czekamy na propozycje koncertowe

Inne imprezy... Psychobilly / Oi! / Punk... i wszelkie inne ciekawe wydarzenia
faiver
Posts: 12
Joined: Thu Nov 18, 2004 22:39
gadu-gadu: 4373287
Location: Warszawa

Post by faiver »

Ty lookas nie bądź taki mądrala!! Ty sie prędzej zesrasz niz czyjkolwiek imadż zmienisz :) a menedżer z ciebie żaden. Ładnie by było gdybys nam załatwił ten koncert w proximie!!!!! :evil:
SKATE TO HELL
faiver
Posts: 12
Joined: Thu Nov 18, 2004 22:39
gadu-gadu: 4373287
Location: Warszawa

Post by faiver »

Ej a ja mam pytanie, może to my zdecydujemy na czym opieramy swój repertuar?? Poza tym chyba nie o fajne ciuszki chodzi, chyba że sie mylę...
SKATE TO HELL
ola79
Posts: 206
Joined: Tue Nov 18, 2003 22:21
gadu-gadu: 4986044
Location: Warszawa

Post by ola79 »

faiver wrote:Ty lookas nie bądź taki mądrala!! Ty sie prędzej zesrasz niz czyjkolwiek imadż zmienisz :) a menedżer z ciebie żaden. Ładnie by było gdybys nam załatwił ten koncert w proximie!!!!! :evil:


Ja trochę obronię Lukasa, bo co do koncertu w Proximie to działa i jak narazie to poczynił odpowiednie kroki :wink:

A co ogólnej dyskusji nad zespołem to wtrące moje trzy grosze i powiem ze mi się ogólnie podoba. Słyszałam Was tylko trzy razy i jak dla mnie rozwijacie się w dobrym kierunku.

Powodzenia
ola79
Mauy
Posts: 47
Joined: Mon Jun 14, 2004 22:30
gadu-gadu: 3705900
Location: Warszawa

Post by Mauy »

ano mysle ze bedzie dobrze :)

(dzisiaj bedac goscinnie na probie probowalem ciut powalczyc z brzmieniem gitar ale sie nie dalo :? )

a poza tym to jest dobrze chlopaki daja czadu szybko i z jajem

pozdro

a poza tym to praca praca i praca... ciezka praca...
lukas
Posts: 479
Joined: Mon Dec 15, 2003 15:48
gadu-gadu: 0
Location: Wuwua samo centrum
Contact:

Post by lukas »

go_ska wrote:Panowie,panowie ... bez brzydkich słów nawet z mrugnięciem oka...

bo to nie ładnie wygląda ...




eee, tam nie ładnie. Punk rock to nie rurki z kremem 8) , a ska-punk to...hmmm nie zabawa dla grzecznych chłopców! :D
i've got erection
faiver
Posts: 12
Joined: Thu Nov 18, 2004 22:39
gadu-gadu: 4373287
Location: Warszawa

Post by faiver »

Ja tam lukasa będe zjeżdżał tak długo jak on będzie zjeżdżał nas :D Fajnie że przynajmniej jedna osoba w nas wierzy :D dzięki. Co do koncertu to na razie słyszałem tylko tyle że MOŻE sie uda... pożyjemy zobaczymy. A co do pracy to się zgadzam że jeszcze DUZOOO przed nami. P.S. jacy grzeczni chłopcy ?? :evil:
SKATE TO HELL
sokół
Posts: 1527
Joined: Fri Nov 21, 2003 18:28
gadu-gadu: 9085609
Location: ŚWIDNICA

Post by sokół »

W sumie Rostersów widziałem raz i zrobili na mnie pozytywne wrażenie ale i do Łowiczków nic nie mam :lol:

A może by tak jeden z drugim kolegom jakiś konkursik sobie urządzili i zamiast się wiąchować to może wymyślicie jakiś tekst dla innej Warszawskiej gwiazdy wieczoru :?: napewno Wirus był by zainteresowany :wink:
RUDE BOY'S SKANKING





Image
faiver
Posts: 12
Joined: Thu Nov 18, 2004 22:39
gadu-gadu: 4373287
Location: Warszawa

Post by faiver »

[quote="Hippie_Hunter"]chłopaki ymydż macie całkowicie do dupy- opieranie w większości swojego repertuaru na coverach ultrapankowców z Rancid do czegoś zobowiązuje... Ej wiesz stary jak Lars ostatnio gadał z nami w berlinie to nie mowił nic o naszym wyglądzie tylko że chce nasze demo....
SKATE TO HELL
lukas
Posts: 479
Joined: Mon Dec 15, 2003 15:48
gadu-gadu: 0
Location: Wuwua samo centrum
Contact:

Post by lukas »

faiver wrote:
Hippie_Hunter wrote:chłopaki ymydż macie całkowicie do dupy- opieranie w większości swojego repertuaru na coverach ultrapankowców z Rancid do czegoś zobowiązuje... Ej wiesz stary jak Lars ostatnio gadał z nami w berlinie to nie mowił nic o naszym wyglądzie tylko że chce nasze demo....


no fakt, muwił...sam słyszałem!
i've got erection
lukas
Posts: 479
Joined: Mon Dec 15, 2003 15:48
gadu-gadu: 0
Location: Wuwua samo centrum
Contact:

Post by lukas »

faiver wrote:


P.S. jacy grzeczni chłopcy ?? :evil:




napisałem przecież "NIE dla grzecznych chłopców" :twisted:
i've got erection
faiver
Posts: 12
Joined: Thu Nov 18, 2004 22:39
gadu-gadu: 4373287
Location: Warszawa

Post by faiver »

No ja mysle panie menagerze :D !!
SKATE TO HELL
go_ska
Posts: 575
Joined: Tue Jul 06, 2004 10:01
gadu-gadu: 1327724
Location: Luboń k.Poznania / Warszawa-Żoliborz
Contact:

Post by go_ska »

Ja bym radziła poważnie się zastanowić wszystkim członkom Roostersów...

i menagerowi...kto czym powinien zajmować się w tym zespole...

Ilość koncertów jakie zagraliście jest całkiem imponująca jak na młodą kapelkę...ale to nie wszystko...

Zamęt jaki zrobiliście wokół zespołu na pewno wam nie pomoże...

Macie menagera To niech to on zajmuje się promocją waszych koncertów i ustalaniem gdzie gracie...

A jesli On nie potrafii tego robić to albo Go nauczcie (lub powiedzcie że ma się tego nauczyć) lub zmieńcie go.

Menager powinien być jeden a nie kilku bo robi się wtedy chaos.

Po za tym podawanie nie potwierdzonych informacji jest po prostu NIEPROFESJONALNE...

Następnym razem zanim coś napiszecie o jakim kolwiek swoim koncercie zastanówcie się 5 razy i sprawdźcie wszystko.

Ci co się zajmują graniem niech zajmą się graniem a nie gadaniem ( pisaniem)...

Powodzenia Wam życzę i trzymam za was kciuki.

Mam nadzieję że wszyszystko się jakoś ułoży bo lubię jak gracie.

To by było na tyle.
Image
yoko zuna
Posts: 9
Joined: Wed Jul 14, 2004 19:28
gadu-gadu: 0

Post by yoko zuna »

[quote="faiver"][quote="Hippie_Hunter"]chłopaki ymydż macie całkowicie do dupy- opieranie w większości swojego repertuaru na coverach ultrapankowców z Rancid do czegoś zobowiązuje... Ej wiesz stary jak Lars ostatnio gadał z nami w berlinie to nie mowił nic o naszym wyglądzie tylko że chce nasze demo....[/quote



młody (cenz.) tego fagasa larsa , róbcie swoje a nie tam jakie panie ble .\tfu .... lary srarsy ,



ska sucks





mod mod mod
GO STEADY
Jacko
Posts: 207
Joined: Sat Sep 25, 2004 15:20
gadu-gadu: 9016921
Location: Warszawa Grochów

Post by Jacko »

yoko zuna wrote: ska sucks


Te gościu! Ty napewno wiesz na jakim forum jesteś :!: :evil:
faiver
Posts: 12
Joined: Thu Nov 18, 2004 22:39
gadu-gadu: 4373287
Location: Warszawa

Post by faiver »

hej sorry wszystkich za toitoi'a :(
SKATE TO HELL
Locked