czarno bialy swiat - czyli o kratce z przymrozeniem oka...

Dyskusje na tematy rozmaite
joy
Posts: 5
Joined: Thu Apr 22, 2004 18:02
gadu-gadu: 6666113
Location: Nowa Sól

Post by joy »

jak dla mnie to wszystko jedno, jak się człowiek ubiera. czy chodzi w kratke, czy w paski... byleby nie na różowo bo to razi :D
Zoolw
Posts: 42
Joined: Sat Jan 31, 2004 13:34
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Zoolw »

No moja panna ( gdybym ja mial hehehe ) moglaby chodzic w kratke ( nie cala oczywiscie :wink: ), mysle ze jakis skarpetki w krateczke wystajace z wisnowych martensikow, bransoletka czy jak ktos wspomnial kolczyki dodaly by uroku :D
Oj tancujte czerewyczky, zaraz treba tancuwat' ...
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

A dla mnie "ciuchy młodzieży robotniczej" to raczej lipa. Już kiedyś o tym pisałem; nie zwykłem kupować ciuchów dla jakiejś metki, ale raczej dla jakośći. Powiecie, że w/w przecież mają wysoką jakość...i tu was zdziwie w podobnej cenie możecie dorwać naprawdę dobre rzeczy o wiele lepszej jakości. (patrz Cardin Pierre 8) )



Co do sentymentu subkulturowego to jest to dla mnie dosyć śmieszna sprawa :wink: .Przypomnijcie sobie pewne marki dzinsów w króre ubierali się kiedyś skini, a teraz co drugi łykać pigół w nich śmiga. Niektóre firmy wprost perfekcyjnie wtapiają się w modę. Oglądaliście może bar gdzie prezentowała swoje produkty LONGSDALE, czy Everlast?
24 AND 7 CREW Olsztyn
Hippie_Hunter
Posts: 463
Joined: Wed Jan 21, 2004 13:37
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Hippie_Hunter »

a moim zdaniem nie ma to jak polówka ze ślicznym wieńcem na piersi, czy koszula w kratkę Ben Sherman... to jest po prostu styl... 8)

po za tym 50 złotych za zajebistą koszule Shermana to nie jest wygórowana cena... w tych ciuchach raczej dyskomuły nie chodzą, a że Lonsdale no to fakt- ta marka straciła jakby to ładnie ująć ehm swoją "elitarność"... bywa...
Możesz mnie chamem zwać,

możesz mnie w mordę dać,

lecz od stolicy won,

bo krew się będzie lać !!!
suzej
Posts: 46
Joined: Sat Mar 13, 2004 10:40
gadu-gadu: 2776165
Location: Rzeszów
Contact:

Post by suzej »

ja tam nigdy niekupuje amrkowych cióchów typu lensdale czy jakieś tam everlasty dlamnei to szydera jest i wogule jak na moją kieszeń to zaduży wydatek a nawet jakbym miał więcej kasy to itak bym dalej kupowął na szczekach spodnie za 40zł koszulki za 30zł a bluzy za 50zł bo nadmiar kasy zawsze wole sporzytkować w inny sposób, a jest ich pare o wiele lepszych niż wydawania kasy na jakieś markowe ciuchy.



nie jestem antyglobalistą :) poprostu szkoda mi kasy na londsdale i te inne markowe pierdoły



a określenie firma skinowska czy tympodobne to dlamnie smieszne jest i to fest
Oi! Oi! Oi! Horrorshow Baw Sie Dobrze Albo Giń

Oi! Oi! Oi! Horrorshow Punks & Skins United Win
User avatar
pioterski
Posts: 106
Joined: Thu Feb 05, 2004 5:41
gadu-gadu: 5453915
Location: z emigracji
Contact:

Post by pioterski »

No a mi pewien koles (dawno temu...potem posluchal Analogs i wiedzial ze sa tez dobrzy skinheads) powiedzial ze LONSDALE to firma faszystowska i ma raka piersi, a nawet kiedyś jakis artykuł w POLITYCE czytalem ze litery ..NSDA..odnosza sie do NSDAP.... :P :D :P
Last edited by pioterski on Thu Nov 29, 2012 10:09, edited 1 time in total.
User avatar
radzim00
Posts: 577
Joined: Wed Apr 21, 2004 14:53
gadu-gadu: 5326573
Location: Poznań

Post by radzim00 »

Polówki lonsdale, czy perry'go wymiatają... ale jak na mnie są za duużo za drogie. nie stać mnie żeby wydać 150, czy 200zł na koszulke. dlatego kupuje sobie zwyłke polo za 50. podobnie z bluzami.
STAY RUDE!!!!!!
Zoolw
Posts: 42
Joined: Sat Jan 31, 2004 13:34
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Zoolw »

pioterski wrote:No a mi pewien koles (dawno temu...potem posluchal Analogs i wiedzial ze sa tez dobrzy skinheads) powiedzial ze LONSDALE to firma faszystowska, a nawet kiedyś jakis artykuł w POLITYCE czytalem ze litery ..NSDA..odnosza sie do NSDAP.... :P :D :P


A co to sa dobrzy skini?? :? To ja juz wole by mnie brali za faszyste...
Oj tancujte czerewyczky, zaraz treba tancuwat' ...
User avatar
skavliks
Posts: 797
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:39
gadu-gadu: 1110015
Location: Gdańsk
Contact:

Post by skavliks »

wszyscy skini sa niedobrzy hehehehehehehe :lol:
Post Reply