EURO 2012 POLSKA/UKRAINA

Dyskusje na tematy rozmaite
Acid
Posts: 446
Joined: Wed Feb 04, 2004 12:21
gadu-gadu: 4195730
Location: Luboń k.Poznania

Post by Acid »

Beret wrote:Zastanawiam się, ile będzie mogła kosztować wejściówka na taki meczyk, powiedzmy grupowy, z udziałem polskiej drużyny...


Ja bym się lepiej zastanawiał w jaki sposób zdobyć taki bilet bo to chyba będzie większy problem znając sposoby przydzielania puli biletów przez PZPN...
Image
Kubol69
Posts: 172
Joined: Thu May 04, 2006 16:57
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk :D

Post by Kubol69 »

Bilety tylko dla rodziny Listkiewicza :lol: :lol:
User avatar
BogusKowalski
Posts: 2062
Joined: Sun Oct 02, 2005 12:39
gadu-gadu: 0
Location: W-wa

Post by BogusKowalski »

no ja jakos wciaz nie moge sie przekonac, ze nagle te wszystkie autostrady, stadiony, metra i inne cywilizacyjne cuda w 5 lat powstana, a jesli powstana, to - po polsku - niezla fuszerka bedzie i po mistrzostwach to sie wszystko zawali i koleiny sie zrobia i w ogole :lol:

Potrzebny jest jakis magik, zeby to wszystko wybudowac i ogarnac.



Ja to bym w ogole nic nie budowal, bo jesli te mistrzostwa mają pozwolic ludziom"odkryc" nasz region, to niech to bedzie prawdziwe oblicze :D

Np rozpoczecie Euro na obecnie nam istniejącym stadionie X lecia, to jest prawdziwy folklor, a nie jakies zasuwane dachy, kosmiczne swiatla itp.



Euro 2012? Tak! ale w prawdziwej Polsce i Ukrainie :lol: a nie jakies metro-sciemy :wink:
Ska`d 4 life !
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

BogusKowalski wrote:no ja jakos wciaz nie moge sie przekonac, ze nagle te wszystkie autostrady, stadiony, metra i inne cywilizacyjne cuda w 5 lat powstana, a jesli powstana, to - po polsku - niezla fuszerka bedzie i po mistrzostwach to sie wszystko zawali i koleiny sie zrobia i w ogole :lol:

Potrzebny jest jakis magik, zeby to wszystko wybudowac i ogarnac.



Ja to bym w ogole nic nie budowal, bo jesli te mistrzostwa mają pozwolic ludziom"odkryc" nasz region, to niech to bedzie prawdziwe oblicze :D

Np rozpoczecie Euro na obecnie nam istniejącym stadionie X lecia, to jest prawdziwy folklor, a nie jakies zasuwane dachy, kosmiczne swiatla itp.



Euro 2012? Tak! ale w prawdziwej Polsce i Ukrainie :lol: a nie jakies metro-sciemy :wink:
W takim razie mecze grupowe na stadionie POLONII ŚWIDNICA :twisted:
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

i na stadionie Skry Częstochowa hehe :) Nie wiem jak polonia świdnica, ale Skra Częstochowa to wygląda jak boisko na podwórku między blokami hehehehe :)
Gruber
Posts: 80
Joined: Mon Feb 13, 2006 16:56
gadu-gadu: 0
Location: Radwanice Wschodnie
Contact:

Post by Gruber »

Beret wrote:
Nawet Marakanę wybudują w miejsce bulodromu w Radwanicach, gdzie spokojne życie wiedzie jeden z forumowiczów :D
od boulodromu to Ty się odpierdol !!!!!!!!!!!!!!! ostanio cfaniaczki oławskie (MKS II Oława) przyjechały do radwanek i w meczu na szczycie B klasy wroclawskiej grupy 7dmej i 2-0 ogórki dostały od Kolektywu , więc do jesienni panujemy MY !!!!!!!!! a odnośnie Euro 2012 doskonale pasowałby tu fragemt piosenki (niekoniecznie ska) "tu na razie jest ściernisko, ale będzie ..." a póki co tv włączam i Gosiewski w szaliku siedzi i pierdoli ... tyle na ten temat
na przekór tym ...

www.eks.home.pl
Acid
Posts: 446
Joined: Wed Feb 04, 2004 12:21
gadu-gadu: 4195730
Location: Luboń k.Poznania

Post by Acid »

Image
wirus
Posts: 576
Joined: Tue Dec 09, 2003 17:11
gadu-gadu: 0
Location: wawa
Contact:

Post by wirus »

spokojnie. ja to sobie myśle że jak szanowni "handlarze" wyjda już na te ulice z petardami i śrubami to nawet policji nie będzie trzeba. po raz pierwszy w historii nowoczesnej rzeczypospolitej władza się bedzie tylko przyglądac pacyfikacji demonstracji. reszte załatwią kibole z całej polski. hehehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



ja już nie raz mówiłem wysadzić to trotylem w pizdu i nie będzie problemu. a akcja COS-u z dnia dzisiejszego podobała mi się niezmiernie. nie będzie żadnych pomostówek. 1 lipca trzeba się pakować. do końca roku wjeżdza ciężki sprzęt na rozbiórki. i koniec.
2000 tons of TNT !!!

Image
markdokbet
Posts: 45
Joined: Wed Jun 29, 2022 3:41
gadu-gadu: 0

Re: EURO 2012 POLSKA/UKRAINA

Post by markdokbet »

If you want to register in sports betting and win big check this Okbet subscription
Post Reply