pierdoły

Dyskusje na tematy rozmaite
Post Reply
User avatar
GANGA LEE
Posts: 127
Joined: Mon Nov 17, 2003 10:50
gadu-gadu: 752751
Location: LONDON

pierdoły

Post by GANGA LEE »

http://yonkis.com/media/tomafalsa_peito.wmv



tylko dajcie głosno glosniki!!!!!
raise your glass to working class
User avatar
skavliks
Posts: 797
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:39
gadu-gadu: 1110015
Location: Gdańsk
Contact:

Post by skavliks »

nie chcialo mi sie zakladac nowego tematu z powodu takich bzdur a skoro tu sa takie pierdoly to ja tez zapodam cos moze ktos zna :?: :twisted: http://www.atmo.se/zino.aspx?articleID= ... &pageID=44
User avatar
GANGA LEE
Posts: 127
Joined: Mon Nov 17, 2003 10:50
gadu-gadu: 752751
Location: LONDON

Post by GANGA LEE »

a juz od razu bzdury :(



:lol: :lol: :lol:
raise your glass to working class
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Pierdoły

Post by Ingiel »

siem

a tak jakis watek na rozne ska pierdoly postanowilem zalozyc

na poczatek ska tapetka

ladna kratka nie? ;) i przyznaje sie, nie ja to wyczailem na necie
pozdr Ingiel
Ayax
Posts: 500
Joined: Tue Nov 11, 2003 19:35
gadu-gadu: 3565186
Location: Częstochowa
Contact:

Post by Ayax »

No... kratka niesamowicie wpada w oko,huhu 8)

Ja oryginalny nie będę-pozostanę przy tapetach, często ściągam z tego miejsca: http://www.trojan-records.com. W ogóle świetna sprawa, bo od jakiegoś czasu zaczęli robić tapety, które są również kalendarzem :) Dwa w jednym.
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: Pierdoły

Post by STĘPEL »

Ingiel wrote:siem

a tak jakis watek na rozne ska pierdoly postanowilem zalozyc

na poczatek ska tapetka

ladna kratka nie? ;) i przyznaje sie, nie ja to wyczailem na necie
Daje radę.

Trochę z innej beczki, jak ktoś chce trochę pozalewać to:

http://www.skinheads.civ.pl/bb/viewtopi ... &start=225

słabo :?:
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
lukas
Posts: 479
Joined: Mon Dec 15, 2003 15:48
gadu-gadu: 0
Location: Wuwua samo centrum
Contact:

Re: Pierdoły

Post by lukas »

STĘPEL wrote:Trochę z innej beczki, jak ktoś chce trochę pozalewać to:

http://www.skinheads.civ.pl/bb/viewtopi ... &start=225

słabo :?:


Kurwa, żenada...
i've got erection
Aqualung
Posts: 959
Joined: Wed Nov 12, 2003 16:25
gadu-gadu: 2167734
Location: Warszawa - Sadyba

Post by Aqualung »

jak zwykle (tradycyjnie juz) nie skomentuje.

a grafike wlasnie wrzucilem na tapete tak mnie ujela :lol:
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Re: Pierdoły

Post by GAŁA »

STĘPEL wrote:Trochę z innej beczki, jak ktoś chce trochę pozalewać to:

http://www.skinheads.civ.pl/bb/viewtopi ... &start=225

słabo :?:


A to jest mój ulubieniec :wink: :

"Nie slucham ska, wole agresywna i ostra muzyke, poza tym kapele ska nie maja wiele wspolnego ze Skins/Oi Punk, sa nastepna kategoria alternatywnej muzyki dla studentów.......dzisiaj wokól ska jest inny klimat, mysle ze wszystkie tygrysy powinny zostawic te muzyke fanom Aliansu, Pidzamy itp hipisiarstwa w arafatkach".



Dobra chłopaki brzeba będzie chyba rzucić studia, żeby sprostać wymaganiom młodzieży robotniczej, hehehe :lol: :wink: Co do hipisów to właśnie wczoraj kupiłem sobie dzwony w kwiatuszki, więc spełniam już wszystkie standardy skamaniaka :wink: :lol: :lol:



A oto mój drugi pupilek:

"Mi tam ani ska, ani regge nie podchodzi, moze dlatego ze nie cpam. Kilku moich dawnych znajomych weszlo w narkomanskie klimaty i sluchaja tego badziewia jarajac blanty.Nie wiem czy nadal to robia bo od lat nie mam z nimi kontaktu, ale jesli nadal cpaja na pewno mozna spotkac ich na jakis imprezach ska czy regge". (typek ma w logo Sędziego Dreada. Jeden z Forumowiczów zwraca mu na to uwagę, że kryrykuje ska, a ma Dread w logo. Koleś nieźle się zdziwił, bo nie wiedział kto to jest)



Nie no kto go wystrugał, chyba jakiś pijany Dżepetto. Myślę, że powinno się gdzieś magazynować takie opinie, żeby można było pobrechtać się od czasu do czasu.
Last edited by GAŁA on Mon Oct 18, 2004 11:39, edited 1 time in total.
24 AND 7 CREW Olsztyn
lukas
Posts: 479
Joined: Mon Dec 15, 2003 15:48
gadu-gadu: 0
Location: Wuwua samo centrum
Contact:

Re: Pierdoły

Post by lukas »

GAŁA wrote:
Co do hipisów to właśnie wczoraj kupiłem sobie dzwony w kwiatuszki, więc spełniam już wszystkie standardy skamaniaka :wink: :lol: :lol:




Arafatke juz masz?? No i koniecznie koszulka pidzamy :)
i've got erection
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

Agrawkę ukradłem rodzicom (jak rasowy buntownik). Co do koszulki Pidżamy, to jestem z innego odłamu hipisów, wielbiących Nirwanę.



A tak serio posząc, to mam szacunek do Hipisów, ale tych starej daty. Obecnie wszyscy kojarzymy hipisiarstwo z baną gówniarzy. Nie wiem czy pamiętacie jak Hipisi z lat 60 lali się z policją na pochodach przeciw Wietnamowi?. Wydaje mi się że to byli zupełnie inni Hipisi niż obecnie znane dzieciaki.

W po przednie wakacje przypadkowo miałem styczność z Francuzkimi Hipisami (40/50 lat) i można powiedzieć, że gdyby nie ich zdecydowana postawa podczas festiwalu "Mazurska Farma" organizatorzy nie wypłaciliby Skautom kasy. Potem za całkowity frajer podwieźli nas 20km na dworzec. Ciekaw jestem który z was zajebał by takiemu Hipisowi?

(i znowu sprawdza się zasada, że nie ważne kim jesteś byle byś był git)
Last edited by GAŁA on Mon Oct 18, 2004 11:55, edited 2 times in total.
24 AND 7 CREW Olsztyn
lukas
Posts: 479
Joined: Mon Dec 15, 2003 15:48
gadu-gadu: 0
Location: Wuwua samo centrum
Contact:

Post by lukas »

GAŁA wrote:Agrawkę ukradłem rodzicom (jak rasowy buntownik). Co do koszulki Pidżamy, to jestem z innego odłamu hipisów, wielbiących Nirwanę.


Aaa czy li taki troche bardziej zbuntowany, i bardziej przetłuszczone włosy hehe, jak widac na załączonym obrazku :lol:
i've got erection
DamDar77
Posts: 152
Joined: Thu Dec 18, 2003 14:38
gadu-gadu: 0
Location: Sosnowiec

Post by DamDar77 »

Wiem, ze sie czepiam, ale nie chodzilo tu o "Agrawke", tylko o "Arafatke", chyba, ze to to samo? :?

Jesli chodzi o kwestie najwiekszej strony apolitycznych skinheadow, to oczywiscie forum obsiadlo polityczne robactwo obu stron. Choc w wiekszosci bardziej smieszne jest to "brunatne", w dodatku uparlo sie, ze walczy z kominizmem i lewactwem, kiedy walczy z korzeniami historii ruchu skins. A juz najbardziej walcza z komunizmem walczac z antyrasizmem (jesli w ogole ktokolwiek odwazy sie tam z czyms takim jak antyrasizm wyskoczyc)



Reasumujac, lubie muzyczke, ktora robili murzyni, bo bez nich nie byloby wspanialej kultury i bujajacych calym moim zyciem SKA :D .

A pierwszymi rudeboyami byli czarni i zaden antykomunista mi tego kopniakami z glowy nie wybije...

Ale mnie ponioslo, koniec z tym tematem, prosze, bo mam slabe nerwy.



Dajcie lepiej jakies nowe linki do tapet :)
!Wiśnia!
Posts: 71
Joined: Mon Nov 10, 2003 16:45
gadu-gadu: 4051033
Location: Dąbrowa Górnicza

Post by !Wiśnia! »

Tapetka bardzo ładna, szkoda tylko że ta paniusia nie jest z prawej strony ekranu, bo ja po lewej mam ikonki. Tak ?
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

!Wiśnia! wrote:Tapetka bardzo ładna, szkoda tylko że ta paniusia nie jest z prawej strony ekranu, bo ja po lewej mam ikonki. Tak ?
za DOBRY jestem ehhh...
pozdr Ingiel
Post Reply