Okazje! czyli radosne chwalipięctwo :D

Dyskusje na tematy rozmaite
Post Reply
User avatar
misia
Posts: 304
Joined: Sun Dec 04, 2005 22:45
gadu-gadu: 0
Location: Sosnowiec / Warszawa

Post by misia »

no wlasnie u mnie tez nie :cry: spadaj na drzewo Bulwa :P i nas tu nie doluj :!:
Beret
Posts: 228
Joined: Wed May 25, 2005 0:11
gadu-gadu: 4734833
Location: Oława

Post by Beret »

kurde, dzisiaj rano jak z chaty wychodziłem, to pod osiedlowym lumpexem zajebiście długa kolejka była... :twisted: ciekawe za czym te baby tam stały? Chyba nie za polówkami Perrego... :lol: ale w każdym bądź razie jakaś dostawa była i musze to zbadać 8)
...zrobię se kogiel ukręcę mogiel
pan_bulwa
Posts: 229
Joined: Wed Apr 20, 2005 21:31
gadu-gadu: 5389077
Location: Laurahütte

Post by pan_bulwa »

ej no, mi sie pierwszy raz taka okazja zdażyła, nie myślcie ze tak co tydzień jest... przez ostatnie 2 lata widziałem tam tylko 3 polówki perego, z czego jedna różowa :shock: XL a jednatak ciulata ze szkoda gadać, też na jakiegoś giganta...
Image
resztka
Posts: 220
Joined: Mon Jul 19, 2004 13:35
gadu-gadu: 1198126

Post by resztka »

Beret wrote: ciekawe za czym te baby tam stały?
ostatnio widziałam jak jakaś baba dobrze po 60-tce wynosiła z lumpa szczecińskiego harringtonke, więc nigdy nie wiadomo co takim babom w głowach siedzi :)
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

nie wiem, czy wszyscy wiedza, ale w pasazerze mozna zakupic recenzowana na stronie glownej plyte froglegs "movin' up", bo bardzo okazyjnej cenie 20 pln + przesylka

poza tym w tej dystrybucji mozna znalezc kilka innych ciekawych pozycji w przystepnych cenach, dla kazdego cos dobrego ;)
pozdr Ingiel
Zosia
Posts: 14
Joined: Fri Feb 10, 2006 14:29
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Zosia »

Ingiel! Za 20pln? Co to ma znaczyć? :lol:
Image
GreeN_DG
Posts: 181
Joined: Wed Oct 19, 2005 9:24
gadu-gadu: 3353915
Location: Dąbrowa Górnicza

Post by GreeN_DG »

Ingiel wrote:nie wiem, czy wszyscy wiedza, ale w pasazerze mozna zakupic recenzowana na stronie glownej plyte froglegs "movin' up", bo bardzo okazyjnej cenie 20 pln + przesylka

poza tym w tej dystrybucji mozna znalezc kilka innych ciekawych pozycji w przystepnych cenach, dla kazdego cos dobrego ;)


a ja dalej szukam zdjęć wokalistki :twisted: nagrali oni jeszcze jakąś płyte poza "Movin' up" ??
... Get ready for Rocksteady !
Kunze
Posts: 142
Joined: Wed May 18, 2005 10:47
gadu-gadu: 0
skype: arturkunze
Location: Inowrocław - niedaleko zbudowano Bydgoszcz i Toruń

Post by Kunze »

:D drobiazg :D właśnie zapłaciłem 6,70 zł za przypinkę Madness/2Tone. No taka mała rzecz, a tyle radości. Teraz tylko sprawdzać skrzynkę pocztową na dole w klatce schodowej i pewnie od soboty dumnie na pierś. 8)
ska napędza umysł, ska ładuje duszę, ska uzdrawia ciało... this is the heavy heavy monster sound...One step beyond!
Beret
Posts: 228
Joined: Wed May 25, 2005 0:11
gadu-gadu: 4734833
Location: Oława

Post by Beret »

Ja chciałem się pochwalić, że dzisiaj w lumpie byłem :!: Wprawdzie nie znalazłem żadnych polówek perrego, na które się najbardziej czaiłem, ale za to wykopałem gites bawełnianą bluzę umbro - normalnie jak nówka :D ważyła niecałe pół kilo, to zapłaciłem za nią pzystępnie 20 zeta :wink:
...zrobię se kogiel ukręcę mogiel
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Beret wrote: ważyła niecałe pół kilo, to zapłaciłem za nią pzystępnie 20 zeta i dieta zgodna z grupą krwi:wink:




40zł za kilogram ? :shock: :shock: :shock: :shock: tuż to rozbuj w biały dzień :shock:
Last edited by chudy on Fri Feb 01, 2013 15:34, edited 1 time in total.
Image
Beret
Posts: 228
Joined: Wed May 25, 2005 0:11
gadu-gadu: 4734833
Location: Oława

Post by Beret »

chudy wrote:
Beret wrote: ważyła niecałe pół kilo, to zapłaciłem za nią pzystępnie 20 zeta :wink:
40zł za kilogram ? :shock: :shock: :shock: :shock: tuż to rozbuj w biały dzień :shock:
no bo dlatego, że dzisiaj poniedziałek i świeża dostawa... w piątek za kilogram płaci się już tylko 20 zł, ale wątpie, że moja bluza by tam do piątku dotrwała :wink: pod koniec tygodnia, to już same dziadostwo zostaje tylko...
...zrobię se kogiel ukręcę mogiel
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Beret wrote:
chudy wrote:
Beret wrote: ważyła niecałe pół kilo, to zapłaciłem za nią pzystępnie 20 zeta :wink:
40zł za kilogram ? :shock: :shock: :shock: :shock: tuż to rozbuj w biały dzień :shock:
no bo dlatego, że dzisiaj poniedziałek i świeża dostawa... w piątek za kilogram płaci się już tylko 20 zł, ale wątpie, że moja bluza by tam do piątku dotrwała :wink: pod koniec tygodnia, to już same dziadostwo zostaje tylko...


tak czy siak strasznie drogo. U nas jest taki wielki lumpex w którym kilogram zawsze kosztuje 10zł, a nowe rzeczy pojawiają się na wieszakach dwa razy dziennie :)
Image
Ziemosław
Posts: 113
Joined: Fri May 06, 2005 5:52
gadu-gadu: 7293165
Location: Po³udnie Polski - Secemin - Szczekociny

Post by Ziemosław »

Chutny podaj mi adres tego lumpa :!:



PS. Co z DVD z Analogsów z Częstochowy ???
Stay drunk !!!
Beret
Posts: 228
Joined: Wed May 25, 2005 0:11
gadu-gadu: 4734833
Location: Oława

Post by Beret »

chudy wrote:
tak czy siak strasznie drogo. U nas jest taki wielki lumpex w którym kilogram zawsze kosztuje 10zł, a nowe rzeczy pojawiają się na wieszakach dwa razy dziennie :)
No jak 10 zł mówisz, to rzeczywiście ceny kuszące :wink: Muszę się jeszcze zorientować, czy we Wrocku jest dalej ten taki wielki second hand na ul. Ostrowkiego, co go kiedyś nawet w teleexpresie pokazywali, jako "największy lumpeks w Europie środkowowschodniej" :lol: kiedyś dawno temu byłem tam i zrobiłem bardzo udane zakupy :wink: Ale co do mojego dzisiejszego wypadu i tak jestem zadowolony, bo bluza na prawdę daje rade :) Ukłony w kierunku kolegi Skafandra, który dał mi namiar na ten lump na ulicy Ruskiej :!:
...zrobię se kogiel ukręcę mogiel
User avatar
SKAfander
Posts: 77
Joined: Mon Feb 21, 2005 2:53
gadu-gadu: 0

Post by SKAfander »

Beret wrote:Wprawdzie nie znalazłem żadnych polówek perrego, na które się najbardziej czaiłem




nie znalazłeś bo kolega SKAfander był pierwszy... :wink: :D
Post Reply