temat PIJAK

Dyskusje na tematy rozmaite
Post Reply

lubisz chlać ???

tak
124
78%
nie
34
22%
 
Total votes: 158

Hippie_Hunter
Posts: 463
Joined: Wed Jan 21, 2004 13:37
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

temat PIJAK

Post by Hippie_Hunter »

tego brakuje tu na forum to będzie temat gdzie się będzie można wyżyć w alkoholowym szale.... jak się kto najebie i będzie chciał przekazać życiową mądrość to tu.... ja pierwszy....

KURWA WIRUS BIG UP TRADITIONAL SKINHEADS NEVER SURRENDER... JEBAĆ OSZOŁOMSTWO KURWA OI! :) JA PIERDOLE ZA TYDZIEŃ ZNÓW PIJEMY!!!
Możesz mnie chamem zwać,

możesz mnie w mordę dać,

lecz od stolicy won,

bo krew się będzie lać !!!
Aqualung
Posts: 959
Joined: Wed Nov 12, 2003 16:25
gadu-gadu: 2167734
Location: Warszawa - Sadyba

Post by Aqualung »

i to jednoznacznie wyjasnia co sie stalo z niedzielą Wirusa :lol:
User avatar
ohhhhh
Posts: 67
Joined: Thu Apr 08, 2004 18:46
gadu-gadu: 0
Location: wawa-las kabacki

Post by ohhhhh »

Nie nie bączek, ankieta jest błednie skontruowana- mozliwe alternatywy odpowiedzi powinny brzmiec- tak i -tak :wink:
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Może w temacie bym się wypowiedział, tylko co znaczy "chalać"? :lol: Właśnie jestem zachalany i zaraz idę do pracy. Wczoraj byłem na metalowym koncercie. A co :!: :wink:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
wisienka
Posts: 463
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:38
gadu-gadu: 4173306
Location: warszawa-natolin

Post by wisienka »

ignorantka ze mnie, przez całe 1,5 minuty zastanawiałam się KTO mógłby założyć taki temat... :wink: tak jakby to nie było oczywiste 8) :wink:



to może jeszcze jakaś złota myśl dotycząca picia, nie da się ukryć jak bardzo prawdziwa :wink:



"Jedną z negatywnych stron picia wina jest to, że słowa mieszają się z myślami." (S. Johnson) :wink: :wink:
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant
Agnes
Posts: 529
Joined: Sat Sep 25, 2004 12:20
gadu-gadu: 2946637
Location: warszawa, dzielnica dresów i ziomali
Contact:

Post by Agnes »

temat zaiste błyskotliwy, nie mogę się z wiśniową nie zgodzić, jakkolwiek by mnie to miało obrażać czy też nie....wsio rawno :roll:



proponuję wszystkim zapoznanie się z treścią poniższego komunikatu:



"UWAGA!

Stado bizonów moze poruszac sie tak szybko jak najwolniejszy bizon. Kiedy mysliwi poluja na bizony, to zabijaja najpierw te z tylu, czyli najslabsze i najwolniejsze. Taka naturalna selekcja jest dobra dla stada jako calosci, poniewaz ogólna predkosc i zdrowie calej grupy poprawia sie poprzez regularna eliminacje najslabszych osobników. W podobny sposób ludzki mózg moze pracowac tak szybko, jak jego najwolniejsze komórki.



Nadmierne spozycie alkoholu, jak powszechnie wiadomo, zabija komórki mózgu. Naturalnie, najpierw atakuje najwolniejsze i najslabsze komórki. W ten sposób regularne spozywanie alkoholu eliminuje najslabsze komórki, sprawiajac, ze mózg pracuje szybciej i bardziej skutecznie.







I dlatego właśnie zawsze czujesz sie madrzejszy po kilku drinkach"





tylko bez reklamacji, jak nie będzie działało.

ps. bo tak naprawdę ALKOHOL JEST ZUUUUY :twisted: to pisze kobieta chwilowo odmóżdżona :?
User avatar
ohhhhh
Posts: 67
Joined: Thu Apr 08, 2004 18:46
gadu-gadu: 0
Location: wawa-las kabacki

Post by ohhhhh »

Agnes wrote:ps. bo tak naprawdę ALKOHOL JEST ZUUUUY :twisted: to pisze kobieta chwilowo odmóżdżona :?


i podpisuje sie pod tym kobieta która widzac skórne efekty znamiennego wieczoru ( bedącego jak sadze inspiracją dla autora tematu :wink: ) doszła do dość niepokojacych wnioskow- Na alkohol mozna byc uczulonym :cry:
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Re: temat PIJAK

Post by STĘPEL »

[quote="Hippie_Hunter"]tego brakuje tu na forum to będzie temat gdzie się będzie można wyżyć w alkoholowym szale.... jak się kto najebie i będzie chciał przekazać życiową mądrość to tu.

Pijackie życie to najlepsza opcja z możliwych. Ja to raczej złote myśli na kacu będę zapodawać, bo po piajku to kompa nie umiem zabardzo włączyć.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Agnes
Posts: 529
Joined: Sat Sep 25, 2004 12:20
gadu-gadu: 2946637
Location: warszawa, dzielnica dresów i ziomali
Contact:

Post by Agnes »

wnoszę jednakże o zmianę nazwy tematu, wszak wszyscy wiedzą dobrze, że polszczyzna zna tylko takie słowo jak "DEGUSTATOR" :wink: , a ty bączek lepiej wykreśl jak najszybciej ze swego słownika jakiegoś zajeżdżającego prl-em "PIJAKA" :wink:
wirus
Posts: 576
Joined: Tue Dec 09, 2003 17:11
gadu-gadu: 0
Location: wawa
Contact:

Post by wirus »

Ha !!! RUDE BOYS :twisted: :twisted: :twisted: i nie ma że boli !



Fakt ze rano dzisiaj zabolało, jak o piątej musiałem się zwlec do roboty..... ale ze rudie cant fail, wiec zacisnąć zęby trzeba było i do przodu...



P.S. jakby ktoś moją niedziele znalazł, to prosze o kontakt, bo faktycznie sie zagubiła gdzieś nie wiadomo kiedy i jak... :roll: :roll: :roll:
2000 tons of TNT !!!

Image
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

wirus wrote:


P.S. jakby ktoś moją niedziele znalazł, to prosze o kontakt, bo faktycznie sie zagubiła gdzieś nie wiadomo kiedy i jak... :roll: :roll: :roll:
Pewnie leży gdzieś obok mojej z przed tygodnia. :twisted:
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
miśkov77
Posts: 218
Joined: Tue Dec 07, 2004 20:57
gadu-gadu: 1885040
Location: Częstochowa

Post by miśkov77 »

diabel ogonem przykryl ;) :twisted:
Fago !
Posts: 91
Joined: Fri Nov 14, 2003 8:05
gadu-gadu: 3145491
Location: Nowa Huta

Post by Fago ! »

W sumie to w tym momencie powinienem zaglosowac ze nie lubie, bo mam kaca (a mialo byc jedno pifko po szkole...).

Po dluzszym zastanowieniu musze stwierdzic jednak ze lubie pic. Kac kacem ale Picie Piciem! 8)



"...Piwo jasne, to jest zdrowe, Cuuudo piecioprocentowe..."
Hippie_Hunter
Posts: 463
Joined: Wed Jan 21, 2004 13:37
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Hippie_Hunter »

Fago ! wrote:
"...Piwo jasne, to jest zdrowe, Cuuudo piecioprocentowe..."


a wiecie że ten hymn pijacki yhm degustatorski to nie sprawka horrorshow... numer wymyśliła pankowa kapela z białegostoku sny o potędze i wiem bo gadałem dobre ziomy
Możesz mnie chamem zwać,

możesz mnie w mordę dać,

lecz od stolicy won,

bo krew się będzie lać !!!
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

Jak dobrze pić to vódeczke; a jak trzeźwieć to z browarkiem. Dla amarorów mocno-procentowych wrażeń proponuje warmińską siwuche (główne jej składniki to spirytus z mlekiem kozim)- troche morde wykręca, ale efekt murowany :wink:

Apropo brova to ostatnio pojawiła się u nas Lubelska "Perełka" i już zyskała spore grono amatorów.



ps. pomimo swoich upodobań jestem w stanie skumać typów, którzy nie przepadają za alko, nikomu raczej na siłe nie polewam....bo jak to mówią połówka jest dobra na dwuch pod warunkiem, że jeden nie pije :twisted:
24 AND 7 CREW Olsztyn
Post Reply