A message to you Rudy!!

Rynek pierwotny i wtórny - muzyka, ciuchy, gadżety... cokolwiek
Post Reply
lukas
Posts: 479
Joined: Mon Dec 15, 2003 15:48
gadu-gadu: 0
Location: Wuwua samo centrum
Contact:

A message to you Rudy!!

Post by lukas »

Wczoraj, to jest 18.XII The Roosters mieli grać koncert w no mercy...ale dupa. Jakis jebany huj zajebał im sprzęt z samochodu zaparkowanego pod klubem :evil: :evil: Po godzinie przyjechały suki, spisali wszystko, wszystkich dookoła, zabrali ich na komendę w celu spisania protokołu i na odchodne powiedzieli ze oni raczej tego sprzetu i tak nie znajda więc trzeba szukac na własna rękę.



No i teraz oddajmy głos samym poszkodowanym (bali się sami założyc kolejny nowy temat o sobie wiec wyznaczyli mnie do tego celu :lol: )



"Cześć! Tu zespół THE ROOSTERS. Zdarzyła nam się przykra rzecz... Ukradziono nam instrumenty!







Gitara Basowa - Squier P-Bass - kolor beżowy, naklejki: The Roosters, The Scumbags, No More Busshit!, Stop Lies! Stop Bush, jedno z pokręteł od strun (nie wiem jak to się fachowo nazywa) było nie od kompletu, gitara miała na spodniej płycie kilka wgnieceń (tęsknię za tobą! - Toy)



Gitara Elektryczna - Yamaha - czarno-biała YAMAHA model EG 112.Na drewnie naklejona czarno-biała szachownica, na plastikowym, białym froncie naklejka "vans off the wall" oraz 2 podpisy czarnym markerem ( Larsa Frederiksena + zespołu Beatsteaks) na drewnie naklejka zespołu The Bustups. dorabiana plastikowa nakładka koloru beżowego przy gnieździe od kabla.



Saksofon Altowy Marki Conn - kolor złoty, z nową poduszką podklejoną pod klapką od dźwięku A (lub G)







Instrumenty wyjęto z samochodu przed koncertem w klubie No Mercy, w sobotę 18.XII.2004.



Jeżeli wiecie cokolwiek na ten temat, albo ktoś spróbuje sprzedać Wam nasz sprzęt, dajcie znać... Prosimy!



W tej sytuacji nie możemy ćwiczyć ani grać. Nasze instrumenty nie mają może gigantycznej wartości materialnej, ale



wzbudzają w nas sentyment i w związku z tym trudno nam się z Nimi rozstać.



Powiedzmy złodziejom NIE!!!

kontakt : - toitoi321@interia.pl



- bartek_duda@o2.pl





PS. Jakby tego było mało z samochodu naszego perkusisty Jacka, skradziono radioodtwarzacz marki Sony - model MDR."





:evil:
Last edited by lukas on Sun Dec 19, 2004 17:51, edited 1 time in total.
i've got erection
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Re: A message to you Rudy!!

Post by Mietek »

No i jak tu sie dziwic fobii jaka mnie ogarnia gdy przyjezdzaja zagraniczne kapele. Jeszcze bardziej sie utwierdzam w przekonaniu ze vany kapel trzeba mocno chowac - chyba zainwestuje w siatkę maskująca ;) ma ktos?



Pzdr,

Miet





PS. A zakladania nowego topicu nikt sie chyba nie musi obawiac 8)
www
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

I znowu bedą mówić to niemieckie powiedzenie: "Jeśli w Polsce rozbije się jakiś samochód to nie śmiej się, bo to może być twój" :evil: -znowu wychodzimy na złodziejów (aaa i pijaków, bo każdy pijak to złodziej)

Np. W Szwecji to ludzie rostawiają wszystko niepozanykane, bo nikt tam praktycznie nie kradnie....złodziejom dawniej ucinano tam ręce. :evil:- może to jest sposób na nasze bolączki?
24 AND 7 CREW Olsztyn
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Jebenae złodzieje:/ Wiem jak to jest jak kradną sprzęt bo w wakacje tego roku nam też zajebali z próbowni piec, wzmacniacz i jakieś kolumny oraz gitare basową. i Dzięki panom złodzieją jesteśmy jakieś 2,5-3tysiące w plecy i też nam milicja powiedziała że nie ma szans żeby odnaleść skradzionych rzeczy. http://karne.pl/kradziez.html" onclick="window.open(this.href);return false; No cóż polska to jest wyjątkowo pojebany kraj
Last edited by chudy on Sat Aug 02, 2014 8:51, edited 2 times in total.
Image
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

Ostatnio we Wrocławiu gitarzyście Fazy z samochodu podjebali cały sprzęt wart kilku tysięcy. Zostało to zgłoszone na pałach.Kolo wyczaił kto go skroił i gdzie akurat sterczy, poszedł na komisariat, a mendziarz powiedział mu, że ma to w dupie i niech czeka na tego mendziarza któremu to zgłaszał. Koleś się wkurwił dobrał sobie 2 kolegów podjechali furą na ulicę gdzie stał złodziej, lampa na ryj, ładnie szmurkiem go związali i do bagażnika. Pojechali sobie nad rzekę wpierdol spuślili kolesiowi i już było wiadomo gdzie jest sprzęt. Ale mieli pecha, bo ktoś widział jak pakują złodzieja do bagażnika i ten gość zadzwonił na psy. Zaraz się zjechali i zwineli wszystkich.

Głupota naszej policji przerasta ich samych. Przesłuchali złodzieja i go puścili. Koleś przepadł i nie ma ani jego, ani sprzętu. A porywacze mają pozamiatane, a wszystko dlatego bo jakiemuś pajacowi w mundurku nie chciało się ruszyć dupy.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Jacko
Posts: 207
Joined: Sat Sep 25, 2004 15:20
gadu-gadu: 9016921
Location: Warszawa Grochów

Post by Jacko »

:shock: No niby mieszkam tu już tyle lat a jednak nie mogę się przyzwyczaić/pogodzić z tym co się w tym kraju dzieje... Chyba kupię sobie AK-47 na stadionie! :wink:
Gdzie jest linia K?

Co na Grochów tak pięknie szła!
lollypop_girl
Posts: 42
Joined: Mon Jul 12, 2004 22:20
gadu-gadu: 6839001
Location: dirty streets of Radom

Post by lollypop_girl »

niestety kradzieże sprzętu w naszym pięknym kraju nie są rzadkością :?

Moim znajomym na koncercie też ktoś podpierdolił cały sprzęt,chłopaki byli niezle finansowo w plecy i niestety miało to duży wpływ na to,ze zmuszeni byli zawiesić swoją działalność a szkoda bo naprawde dobrze im szło...

tak więc może gdyby nie to zdarzenie usłyszałoby o nich pare osób

jednak życie to nie rurki z kremem :wink:
to mówiłem Ja-Jarząbek Wacław
User avatar
Harry Lonsdale
Posts: 223
Joined: Mon Mar 22, 2004 0:33
gadu-gadu: 4743729
Location: Pruszków - Ghost Town
Contact:

Post by Harry Lonsdale »

Jacko wrote:Chyba kupię sobie AK-47 na stadionie! :wink:


Skradzione z magazynów armii :wink:
Jacko
Posts: 207
Joined: Sat Sep 25, 2004 15:20
gadu-gadu: 9016921
Location: Warszawa Grochów

Post by Jacko »

STĘPEL wrote:Ostatnio we Wrocławiu gitarzyście Fazy z samochodu podjebali cały sprzęt wart kilku tysięcy. Zostało to zgłoszone na pałach.Kolo wyczaił kto go skroił i gdzie akurat sterczy, poszedł na komisariat, a mendziarz powiedział mu, że ma to w dupie i niech czeka na tego mendziarza któremu to zgłaszał. Koleś się wkurwił dobrał sobie 2 kolegów podjechali furą na ulicę gdzie stał złodziej, lampa na ryj, ładnie szmurkiem go związali i do bagażnika. Pojechali sobie nad rzekę wpierdol spuślili kolesiowi i już było wiadomo gdzie jest sprzęt. Ale mieli pecha, bo ktoś widział jak pakują złodzieja do bagażnika i ten gość zadzwonił na psy. Zaraz się zjechali i zwineli wszystkich.

Głupota naszej policji przerasta ich samych. Przesłuchali złodzieja i go puścili. Koleś przepadł i nie ma ani jego, ani sprzętu. A porywacze mają pozamiatane, a wszystko dlatego bo jakiemuś pajacowi w mundurku nie chciało się ruszyć dupy.


Spotkałem dziś w autobusie moją kumpelę z liceum. Jej nażeczony, który jeschał razem z nią, jest gliną z komisariatu na Grochowie. Trochę mu dogryzałem z tego powodu opowiadając różne historie o beznadziejności Policji :wink: :lol: i między innymi sprzedałem mu tę historię i...okazało się, że ją zna :!: :shock: Poczta pantoflowa na pałach nie zna granic miast ni województw. Strzeżcie się... :wink: :lol: :lol:
Gdzie jest linia K?

Co na Grochów tak pięknie szła!
Pazdzioch-sc
Posts: 270
Joined: Sun Jan 18, 2004 18:03
gadu-gadu: 0
Location: SOSNOWIEC
Contact:

Post by Pazdzioch-sc »

ja bym z takim nawet nie rozmawial ;)
Vault13 boy
Posts: 39
Joined: Sun Dec 12, 2004 13:38
gadu-gadu: 0

Post by Vault13 boy »

w niektorych krajach muzulmanskich do dzis sie praktykuje zwyczaj obcinania raczek. zlapia delikwenta na zlodziejstwie ciach i po dloni.zlapia drugi raz, tna glowe bo bezrekiemu zjodziejowi nikt dupy nie bedzie podcieral :lol:
War, war never changes...
Post Reply