cos nie tak jest...

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu
wirus
Posts: 576
Joined: Tue Dec 09, 2003 17:11
gadu-gadu: 0
Location: wawa
Contact:

cos nie tak jest...

Post by wirus »

tylko pytanie czy to nie u mnie problem - jak chce sprawdzić posty od ostatniej wizyty to ładuje mi sie od razu że "nie ma postów spałniających twoje wymagania" i wszystkie od razu przeczytane...
2000 tons of TNT !!!

Image
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Kurde chyba ze dwa lata siedze na tym forum i nie wiedziałem że jest taka opcja :)



U mnie działa :)
Image
wirus
Posts: 576
Joined: Tue Dec 09, 2003 17:11
gadu-gadu: 0
Location: wawa
Contact:

Post by wirus »

ponawiam pytanie bo mnie to wpieniac zaczyna... na cokolwiek klikne to mi sie wszystkie nowe posty przeczytane robia.
2000 tons of TNT !!!

Image
janusz
Posts: 370
Joined: Thu May 20, 2004 8:46
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa
Contact:

Post by janusz »

Może dlatego, że jesteś permanentnie zalogowany? 8) Wyloguj się na jakiś czas, potem zaloguj znów i od razu kliknij "sprawdź...". Jeśli nie zadziała to ja nie wiem...
http://www.facebook.com/thebartenderspl" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Upbeat.Quartet" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

u mnie działa wszytko bez problemu.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

wirus wrote:ponawiam pytanie bo mnie to wpieniac zaczyna... na cokolwiek klikne to mi sie wszystkie nowe posty przeczytane robia.
Kurna, Wirus, może Ty nie klikaj więcej, bo będzie dym. :lol: A tak poważnie, to chyba Ty masz taki problem, bo u mnie wszystko działa jak należy. A białe myszki widzisz? :lol:
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
sokół
Posts: 1527
Joined: Fri Nov 21, 2003 18:28
gadu-gadu: 9085609
Location: ŚWIDNICA

Post by sokół »

jareg wrote:A białe myszki widzisz? :lol:


Pewnie widzi i to od urodzenia :lol:

wszędzie tyra a u Wirusa ni chuja :wink:
RUDE BOY'S SKANKING





Image
wirus
Posts: 576
Joined: Tue Dec 09, 2003 17:11
gadu-gadu: 0
Location: wawa
Contact:

Post by wirus »

jareg wrote:
wirus wrote:ponawiam pytanie bo mnie to wpieniac zaczyna... na cokolwiek klikne to mi sie wszystkie nowe posty przeczytane robia.
Kurna, Wirus, może Ty nie klikaj więcej, bo będzie dym. :lol: A tak poważnie, to chyba Ty masz taki problem, bo u mnie wszystko działa jak należy. A białe myszki widzisz? :lol:


sie wzięło i naprawiło.... hmmmm... moze rzeczywiście nie powinienem pić.... ??? :roll:



nieeee... to nie to !!!! :twisted:
2000 tons of TNT !!!

Image
User avatar
mumina
Posts: 115
Joined: Tue Dec 06, 2005 21:53
gadu-gadu: 0
Location: Płock

Post by mumina »

żeby nie zakładać nowego tematu. Niech mi ktoś powie o co chodzi, pisze posta, wyślij i wyskakuje mi takie coś :? "Ran into problems sending Mail. Response: 550 "kurra2@wp.pl": Podane konto jest zablokowane administracyjnie / This account is disabled (#5.1.1)



DEBUG MODE



Line : 164

File : smtp.php" :shock: a skąd mi się to bierze??? a tym bardziej meil kurry :shock: , jak pirat się czuje :wink:
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

mumina wrote:żeby nie zakładać nowego tematu. Niech mi ktoś powie o co chodzi, pisze posta, wyślij i wyskakuje mi takie coś :? "Ran into problems sending Mail. Response: 550 "kurra2@wp.pl": Podane konto jest zablokowane administracyjnie / This account is disabled (#5.1.1)



DEBUG MODE



Line : 164

File : smtp.php" :shock: a skąd mi się to bierze??? a tym bardziej meil kurry :shock: , jak pirat się czuje :wink:
calkiem interesujace ;)

sytuacja sie powtarza, czy tylko raz wystapila ?



tak sobie teraz mysle, ze kurra wybral opcje 'Powiadom mnie gdy ktos odpowie'; przy wysylaniu odpowiedzi w tym watku forum probuje wyslac na maila powiadomienie, ze ktos cos odpisal, ale jak widac Podane konto jest zablokowane administracyjnie; kurra zalatwi sprawe z mailem (np. poda inny w swoim profilu) to bedzie po problemie
Last edited by Ingiel on Fri Mar 23, 2007 8:51, edited 1 time in total.
pozdr Ingiel
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Powtarza się. Miałem to już kilka razy. Gdzieś tak od wczoraj czy przedwczoraj.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
User avatar
mumina
Posts: 115
Joined: Tue Dec 06, 2005 21:53
gadu-gadu: 0
Location: Płock

Post by mumina »

Ingiel wrote:...tak sobie teraz mysle, ze kurra wybral opcje 'Powiadom mnie gdy ktos odpowie'; ...
właśnie o to chodzi, że nie pisałam w temacie, w którym On pisał, heh ale jestem pocieszona, że nie tylko mi takie cuś się robi :wink:
User avatar
mumina
Posts: 115
Joined: Tue Dec 06, 2005 21:53
gadu-gadu: 0
Location: Płock

Post by mumina »

a jednak pisałam :oops: ale nadal nie wiem po co się robi to, ale najważniejsze nie jestem piratem czy tam czymś :wink:
User avatar
filuś
Posts: 333
Joined: Thu Aug 23, 2007 9:46
gadu-gadu: 0
Location: Lipce R./Ostrołęka

Re: cos nie tak jest...

Post by filuś »

Historia Ska - Train to Skaville. Cały artykuł wyświetla sie nieco niesymetrycznie na stronie, przynajmniej aktualnie u mnie. Ponad to nie ma dostępu do Ogłoszenia na forum w tym temacie ale to może tak mialo byc??
Aqualung
Posts: 959
Joined: Wed Nov 12, 2003 16:25
gadu-gadu: 2167734
Location: Warszawa - Sadyba

Re: cos nie tak jest...

Post by Aqualung »

Niesymetrycznie, bo robi za przyklejony czy jakoś tak.
Właściwie nie wiem, czy to taka rewelacyjna koncepcja, ale chyba nie byłoby źle,
gdyby nowi ludzie na forum widzieli ten tekst na dzień dobry.

A z tym "dostępem do Ogłoszenia na forum" to prawdę mówiąc ni chuja nie rozumiem :)
Post Reply