problemik z logowaniem i wylogowaniem

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu
Post Reply
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

problemik z logowaniem i wylogowaniem

Post by chudy »

Od kilku dni mam pewien problem. Loguje się normalnie zaznaczam przy tym okienko żeby mnie zapamietało i w momencie kiedy opuszczam forum i chce weść na nie spowrotem jestem niezalogowany. Na początku myślałem że jest to może przez to, że czyszcze historie itd., ale od poniedziałku nic nie usuwałem a problem jest nadal. Na innych forach tego typu też nie ma tego problemu więc nie wiem co się dzieje :)



Nie wiem czy taki problem jest tylko u mnie czy u wszystkich i czy da się coś z tym zrobić bo szczerze mówiąc mnie to troszku denerwuje :)



Z góry dziekuje za pomoc ;)

pozdro 600!
Image
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

w niekotrych przegladarkach np. w firefoxie da rade zablokowac przyjmowanie cookies od konkretnej strony www; moze ci sie to udalo zrobic ;)
pozdr Ingiel
Kunze
Posts: 142
Joined: Wed May 18, 2005 10:47
gadu-gadu: 0
skype: arturkunze
Location: Inowrocław - niedaleko zbudowano Bydgoszcz i Toruń

Post by Kunze »

Ja mam Opere i jest idealnie. Nawet o wiele lepiej zapamietuje hasla niz IE.


w niekotrych przegladarkach np. w firefoxie da rade zablokowac przyjmowanie cookies od konkretnej strony www; moze ci sie to udalo zrobic
faktycznie, jesli wiesz gdzie tego szukac, np. w IE, to sprawdź, czy nie masz tego wyłaczonego.

powodzenia.
ska napędza umysł, ska ładuje duszę, ska uzdrawia ciało... this is the heavy heavy monster sound...One step beyond!
Post Reply