Może nowy dział na forum?

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu
Post Reply
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Może nowy dział na forum?

Post by jareg »

Przeglądając ostatnio forum naszła mnie taka myśl, że może warto byłoby założyć nowy dział. Coś w rodzaju "Nie samym ska człowiek żyje". Większość bywalców forum interesuje się różnymi gatunkami muzyki i czasami próbuje swoje zainteresowania przemycać na Sound Crazy, co wprowadza trochę bałaganu. W nowym dziale możnaby informować o wydarzeniach, koncertach, płytach wykonawców nie mieszczących się w formule ska/reggae/rocksteady/soul/swing. Choć zdaję sobie sprawę, że może nastąpić przegięcie i zamiana forum ska w np. forum punk. Dlatego tylko rzucam pomysł do dyskusji.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

Kutfa sam nie wiem.

Zobaczymy, czy ktoś będzie chciał takie cóś.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

ja jestem przeciw;

i tak juz jest dzial inne;



jak chce sobie pogadac o innej muzyce, to ide na inne forum
pozdr Ingiel
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Popieram przedmówce (przedpisacza?). Przez kolejny dział mogły się narobić jeszcze większy burdel niż jest teraz, a teraz go praktycznie nie ma, żaden świr nie pojawił sie tu już od conajmniej półroku:) i narazie jedyne co mnie martwi to to, że ciągle mam samo wylogowania :evil:



a tak pozatym to dobrze jest jak jest :)
Image
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Post by Rude »

Mnie sie wydaje ze to nie jest kwestia robienia burdelu bo taki dzial z pewnoscia bez wiekszego trudu da sie ogarnac ale mam watpliwosci czy przez to forum na zatraci swojego charakteru, bo przeciez ma byc ono nastawione na szeroko pojeta muzyke jamajska. For traktujacych o punk rocku, psychobilly etc jest troche i tam mozna sie na te tematy wypowiedziec.



Ja jestem przeciwnko ale i tak wszystko zalezy od "dyrekcji", ja jestem ino zwyklym uzytkownikiem :wink:
Let's go crazy
buster
Posts: 242
Joined: Sat Apr 23, 2005 5:51
gadu-gadu: 8771418
Location: podwarszawa
Contact:

Post by buster »

Rude wrote:Mnie sie wydaje ze to nie jest kwestia robienia burdelu bo taki dzial z pewnoscia bez wiekszego trudu da sie ogarnac ale mam watpliwosci czy przez to forum na zatraci swojego charakteru, bo przeciez ma byc ono nastawione na szeroko pojeta muzyke jamajska. For traktujacych o punk rocku, psychobilly etc jest troche i tam mozna sie na te tematy wypowiedziec.



Ja jestem przeciwnko ale i tak wszystko zalezy od "dyrekcji", ja jestem ino zwyklym uzytkownikiem :wink:
nic dodac nic ujac..
Warsaw Ska Siegheilers!
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Ok, wycofuję się. Tak tylko proponowałem, ale znając życie pewnie byłoby to nadużywane i powstałby totalny burdel.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
Post Reply