Co dalej z soundcrazy.pl?

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Co dalej z soundcrazy.pl?

Post by Rude »

Moze temat nie dotyczy spraw technicznych ale ciekaw jestem co dalej z portalem soundcrazy.pl bo poki co wiele wskazuje na to ze podzielil los polishmods i ostalo sie ino forum. Jest planowane postawienie strony? Jesli tak to wiadome sa jakies konkrety? Szkoda zeby strona zdechla.
Let's go crazy
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

serwis jest w przebudowie, a nie w likwidacji, a kiedy bedzie to pytanie do Mietka
pozdr Ingiel
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Ja już przestałem wierzyć, że będzie. A wiele wskazuje na to, że forum też niedługo padnie.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Post by Rude »

W zwiazku z tym ze ta przebudowa nie rokuje szans na jej zakonczenie nalezalo by sie zastanowic czy nie warto byloby zrobic nowego serwisu, pytanie tylko czy ktos bylby zainteresowany.
Let's go crazy
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

Rude wrote:W zwiazku z tym ze ta przebudowa nie rokuje szans na jej zakonczenie nalezalo by sie zastanowic czy nie warto byloby zrobic nowego serwisu, pytanie tylko czy ktos bylby zainteresowany.
jaki nowy? dajcie spokoj serwis powinien zostac stary, a to ze tyle czasu nie ma www, to jest problem, z ktorego nalezaloby wyciagnac wnioski na przyszlosc

jak slysze glosy, zeby zaorac, zostawic gruzy i robic gdzies indziej cos nowego to mi sie niebezpiecznie kojarza nedzne przyklady z polityki, czy np 'budowania druzyny' na kolejne eliminacje MS czy ME w pilce kopanej
pozdr Ingiel
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Post by Rude »

Spokojnie, nigdzie nie jest powiedziane ze w Polsce moze byc jeden i tylko jeden portal dotyczacy muzyki jamajskiej. Soundcrazy jest juz rozpoznawalny i zdobyl dobra marke ale poki co... go nie ma.
Let's go crazy
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Problem polega na tym kto opłaci przedłużenie domeny na kolejny rok, bo lista płatników skurczyła się już poważnie.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

jareg wrote:Problem polega na tym kto opłaci przedłużenie domeny na kolejny rok, bo lista płatników skurczyła się już poważnie.
ja moge oplacic, zaden problem; tylko wtedy bede chcial byc decyzyjny do np miejsca postoju domeny itd; moze bede mial czas za jakis miesiac
pozdr Ingiel
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

Rude wrote:Spokojnie, nigdzie nie jest powiedziane ze w Polsce moze byc jeden i tylko jeden portal dotyczacy muzyki jamajskiej. Soundcrazy jest juz rozpoznawalny i zdobyl dobra marke ale poki co... go nie ma.
a grono potencjalnych sluchaczy jest tak szerokie ze jest miejsce nie na jeden, nie dwa, ale tuziny podobnych serwisow...

od rege jest jeden dominujacy serwis (jak sie myle to prosze mnie poprawic) - reggaenet.pl; sluchaczy reggae/dancehall jest deko wiecej niz ska/rocksteady (tak wiem, sa jeszcze inne gatunki muzyczne w podtytule serwisu)

badzmy realistami
pozdr Ingiel
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

Nazwa jest na tyle wypromowana i rozpoznawalna, że szkoda to zakończyc, do tego portal już kilka lat istnieje.

Problem polega na tym, że wpływ na to czy cos z tego będzie ma wyłącznie Mietek, który to zlewa, więc praktycznie pozostała jedynie nazwa.


Ingiel wrote:
ja moge oplacic, zaden problem; tylko wtedy bede chcial byc decyzyjny do np miejsca postoju domeny itd; moze bede mial czas za jakis miesiac
Na tym polega cały problem. Do tej pory m.in. płaciłem ja, ale że teraz nie mam na całą sytuacje wpływu to nie będę bulił, bo nie ma to sensu.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
Aqualung
Posts: 959
Joined: Wed Nov 12, 2003 16:25
gadu-gadu: 2167734
Location: Warszawa - Sadyba

Post by Aqualung »

Mi zdaje się coś umnęło... że niby tylko o kasę chodzi?



Toż przecież choćby dzisiaj patrzę,

że ktoś nowy plakat wrzucił na soundcrazy.pl.



Czemu w takim razie nie działa cała strona?

Konkrety proszę, jeśli ktoś poza Mietkiem takowe posiada.



Bo jeśli problemem mają być wyłącznie pieniądze,

to coś mi się zdaje, że przy takiej ilości użytkowników

coś żałosny to problem.
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Nie chodzi o kasę.



Jak zauważyłeś, pojawił się plakat. Jest więc nadzieja, że za czas jakiś wszystko wróci do normy.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
Aqualung
Posts: 959
Joined: Wed Nov 12, 2003 16:25
gadu-gadu: 2167734
Location: Warszawa - Sadyba

Post by Aqualung »

no i kurwa.... toż dalej nie wiem od czego to ma niby zależeć.

konkret! czytanie między wierszami pozwolę sobie zostawić innym.
User avatar
STĘPEL
Posts: 3881
Joined: Mon Nov 10, 2003 12:50
gadu-gadu: 3824648
Location: ŚWIDNICA
Contact:

Post by STĘPEL »

aqualung wrote:no i kurwa.... toż dalej nie wiem od czego to ma niby zależeć.

konkret! czytanie między wierszami pozwolę sobie zostawić innym.
Zleży tylko i wyłącznie od Mietka, który robi nową wersje strony od ponad pół roku i nie odzywa się w żaden sposób, więc nic nie wiadomo.

Pieniądze to kwestia mocno drugorzędna.
Image
tyfy tyfy tyfy Czarnuchy zapodawać
User avatar
Rude
Posts: 365
Joined: Thu Mar 16, 2006 19:30
gadu-gadu: 0
Location: Szczecin

Post by Rude »

Nie chce byc monotematyczny, ale czy cos wiadomo nt strony? Jesli nie, to nie ma sie co jebac w tancu i postawic nowa a nie czekac kolejne 10 lat bo moze cos...
Let's go crazy
Post Reply