konkursy na soundcrazy.pl

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu
Post Reply
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

konkursy na soundcrazy.pl

Post by Ingiel »

odbyly sie ostatnio cale 2 konkursy i jakos niespodziewanie sposrod tysiecy ;) zgloszen w pierwszym wygral pawel baczkowski, a w drugim dla odmiany pawel baczkowski...

what da fuck? :D

hippieH ty mi tu powiedz, jak to robisz; tzn wiem, ze np taki ja nie mam szans na wygranie, bo ani razu nie wyslalem zgloszenia hehe, ale sam fakt dwukrotnego zwyciestwa pod rzad wyglada dosc nieoczekiwanie
pozdr Ingiel
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Post by Mietek »

Konkurs na płytę Skautów losował Gała. Druga sprawa, że ilość osób przysyłających zgłoszenia w dotychczasowych konkursach była bardzo znikoma a część uczestników bardzo niedokładnie pisała odpowiedzi (vide 'Mister Blaster'). Uwierzcie, konkursy są obiektywne kiedyś upojony grogiem pewnie się wygadam jak ta sprawiedliwa metoda wygląda



Grunt że jest co losować.
www
Polska77
Posts: 67
Joined: Fri Feb 27, 2004 18:55
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Polska77 »

Grunt że jest co losować.






Eeeeeeeee tam grunt jak i tak pewnie znowu wygra Paweł Bączkowski..... :twisted: :twisted: :twisted:
Ayax
Posts: 500
Joined: Tue Nov 11, 2003 19:35
gadu-gadu: 3565186
Location: Częstochowa
Contact:

Re: konkursy na soundcrazy.pl

Post by Ayax »

Ingiel wrote:..w pierwszym wygral pawel baczkowski, a w drugim dla odmiany pawel baczkowski...
Niektórzy są w czepku urodzeni ... :D Gratulacje!
Hippie_Hunter
Posts: 463
Joined: Wed Jan 21, 2004 13:37
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa

Post by Hippie_Hunter »

Do trzech razy sztuka :twisted: :twisted: :twisted:
Możesz mnie chamem zwać,

możesz mnie w mordę dać,

lecz od stolicy won,

bo krew się będzie lać !!!
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

Ingiel nie gorączkuj się. Konkurs skautów wygrał pawel baczkowski, bo jako pierwszy odpowiedział na zadane pytanie. W sumie nie znam typa, dlatego takie teorie spiskowe, są raczej nie na miejscu. Mietek nie potrzebnie dopisał o terminie w którym ludzie mają przysyłać odpowiedzi, bo taka jest prawda, że miała wygrać pierwsza osoba.

Dam głowę, że Paweł pewnie nie wyłącza kompa śledząć kolejne konkursy. :lol: :wink: , także proponuje pójść jego śladem i bardziej aktywnie brać udział w konkursach
24 AND 7 CREW Olsztyn
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Post by Ingiel »

GAŁA wrote:Ingiel nie gorączkuj się. (...) W sumie nie znam typa, dlatego takie teorie spiskowe, są raczej nie na miejscu.


hehe kto tu sie goraczkuje... ironii nie wyczuliscie; przeciez napisalem: niespodziewanie sposrod tysiecy zgloszen ...

zauwazylem, tylko dosc ciekawy fakt i tyle, heh mniejsza
pozdr Ingiel
User avatar
pioterski
Posts: 106
Joined: Thu Feb 05, 2004 5:41
gadu-gadu: 5453915
Location: z emigracji
Contact:

Post by pioterski »

Nie ma to tamto...jedno jest pewne chcemy wiecej konkursików i witaminy i tyle...

Mysle zereszta teżsie pod tym podpisuje. :lol:
Post Reply