Czyścimy forum

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu
Post Reply
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Czyścimy forum

Post by Mietek »

Witam,

Troche nam sie forum rozroslo - i zajebiscie. Tyle tylko ze brakuje juz miejsca na serwerze. Z tego wzgledu na dniach przeprowadzę akcje w stylu sprzatanie swiata zeby pozyskac troche mBjtow. Starsze posty moga byc wykasowane.. no i forum moze nie dzialac poprawnie.



Pozdr

Miet
www
User avatar
Harry Lonsdale
Posts: 223
Joined: Mon Mar 22, 2004 0:33
gadu-gadu: 4743729
Location: Pruszków - Ghost Town
Contact:

Post by Harry Lonsdale »

Hmm, a nie ma innego sposobu niż wywalanie ludziom postów, żeby zodbyć nieco miejsca :? ?? Ja się nie znam, może i nie ma, nie będę protestował bo wkońcu to nie ja robię ten serwis. Trudno, żebym krytykował decyzje ludzi którzy w to włożyli sporo pracy - ja tylko korzystam. Nie mniej nie podoba mi się to :?
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Post by Mietek »

Harry Lonsdale wrote:Hmm, a nie ma innego sposobu niż wywalanie ludziom postów, żeby zodbyć nieco miejsca :? ?? Ja się nie znam, może i nie ma, nie będę protestował bo wkońcu to nie ja robię ten serwis. Trudno, żebym krytykował decyzje ludzi którzy w to włożyli sporo pracy - ja tylko korzystam. Nie mniej nie podoba mi się to :?


Harry - nie boj sie :) Nic nie musi byc wykasowane, okazalo sie ze nasze forum zajmuje jedyne 7,5 mB wiec nie ma sensu cokolwiek kasowac.
www
User avatar
Harry Lonsdale
Posts: 223
Joined: Mon Mar 22, 2004 0:33
gadu-gadu: 4743729
Location: Pruszków - Ghost Town
Contact:

Post by Harry Lonsdale »

git! :)
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

Cyszczenie forum będzie się teraz odbywało na zasadzie usuwania tematów i postów, które są obraźliwe lub nic nie wnoszą. W razie błędnie zdefiniowanej przez was kategorii wasz temat może zmienić dział. Przypominam jeszcze raz o regulaminie, którego trzeba przestrzegać.

Tematy z działów sprzedam/wymienię bedą sukcesywnie usuwane po ich zdeaktualiwoaniu. (prosimy więc o zaznaczanie, kiedy dany temat z w/w działów jest już nieaktualny)
24 AND 7 CREW Olsztyn
User avatar
jareg
Posts: 4635
Joined: Mon Nov 10, 2003 18:17
gadu-gadu: 121453
Location: Wałbrzych

Post by jareg »

Panowie moderatorzy, jak robicie porządki na forum, to róbcie to z głową. Przecierz mój post o koncercie NYSJE jest teraz bez sensu, albo wygląda tak, jakbym go pisał po pijaku. A wystarczyło łącząc posty zachować odstęp i zaznaczyć, że są połączone. No i spadł też na dalsze miejsce w układzie chronologicznym, przez co niektórym może umknąć, że zaszła zmiana w koncercie.
One more drink, one more fight, one day we might see the light!

Image

Leszek R.I.P. :-(
janusz
Posts: 370
Joined: Thu May 20, 2004 8:46
gadu-gadu: 0
Location: Warszawa
Contact:

Post by janusz »

GAŁA wrote:Cyszczenie forum będzie się teraz odbywało na zasadzie usuwania tematów i postów, które są obraźliwe lub nic nie wnoszą.


Hiiiii! :lol:



temat PIJAK, głęboko ufam, usunięty nie zostanie!? Wnosi przecież wiele... ;)
http://www.facebook.com/thebartenderspl" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Upbeat.Quartet" onclick="window.open(this.href);return false;
Ziemosław
Posts: 113
Joined: Fri May 06, 2005 5:52
gadu-gadu: 7293165
Location: Po³udnie Polski - Secemin - Szczekociny

Post by Ziemosław »

No chyba najwiêcej 8)
Stay drunk !!!
Post Reply