Swing?

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu
Post Reply
yoko zuna
Posts: 9
Joined: Wed Jul 14, 2004 19:28
gadu-gadu: 0

Swing?

Post by yoko zuna »

mam pytanie , po kiego grzyba tu jest napisane ska.../rocksteady .../ swing ???

co do hujapana robi tu swing , koledzy rudobje powiedzcie czy znacie jeszcze jakiś swingowy a raczewj neo band niż rcr , bbvd czy ch popp daddies.... pewno ... te ! :?: :roll: :roll:
GO STEADY
chudy
Posts: 1109
Joined: Mon Jun 07, 2004 20:10
gadu-gadu: 0
Location: Częstochowa
Contact:

Post by chudy »

Nie każdy słucha swingu, ale kilku sie tu znajdzie co napewno lubi takie rzeczy. Ja ze swojej strony moge powiedzieć że raczej nigdy większej styczności ze swingiem nie miałem, ale np. Big Bad Voodoo Daddy bardzo mi sie podoba.



I nie ma sie co czepiać do tego co pisze w logo firmy, bo firma jest dobra :D
Image
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Re: SWING ???`

Post by GAŁA »

yoko zuna wrote:mam pytanie , po kiego grzyba tu jest napisane ska.../rocksteady .../ swing ???

co do hujapana robi tu swing , koledzy rudobje powiedzcie czy znacie jeszcze jakiś swingowy a raczewj neo band niż rcr , bbvd czy ch popp daddies.... pewno ... te ! :?: :roll: :roll:
Jak się jeszcze nie zoritowałeś to gównym gatunkiem jest tu ska, a dopiero później inne gatunki, takie jak..... Co do tematów swingowych to owszem zdarzają się tutaj takie, jak choćby http://www.soundcrazy.pl/forum/viewtopi ... 380f3db813

wiec spóść trochę ciśnienia, a jak jesteś takim expertem muzycznym to pokaż to na forum, a nie gdzieś na boku coś wkręcasz.


chudy wrote:Nie każdy słucha swingu, ale kilku sie tu znajdzie co napewno lubi takie rzeczy. Ja ze swojej strony moge powiedzieć że raczej nigdy większej styczności ze swingiem nie miałem
Oczywiście, że nie każdy na forum słucha tego gatunku (ja np. słucham i nie jak ty to określiłeś neoswinga tylko klasyków ). Jeszcze raz powtarzam, że motywem przewodnim jest tu ska w różnych odmianach, także odmianie nawiązującej do swingu...
24 AND 7 CREW Olsztyn
yoko zuna
Posts: 9
Joined: Wed Jul 14, 2004 19:28
gadu-gadu: 0

Re: SWING ???`

Post by yoko zuna »

Drogi Gało ja dla ciebie jestem pan Jerzy a nie yoko .

Gało edukuj dalej swoich podopiecznych pozdrawiam gorąco , sarkazm na bok luz wrzucony .

:) :D
GO STEADY
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Re: SWING ???`

Post by GAŁA »

yoko zuna wrote:Drogi Gało ja dla ciebie jestem pan Jerzy a nie yoko .

Gało edukuj dalej swoich podopiecznych pozdrawiam gorąco , sarkazm na bok luz wrzucony .:) :D
Nikt tu nie jest tu niczyjm podopiecznym, tylko każdy mówi tu za siebie....A jak juz jesteśmy tacy oficjalni, to nie jestem dla ciebie Gała tylko Pan Łukasz.
24 AND 7 CREW Olsztyn
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Re: SWING ???`

Post by Mietek »

yoko zuna wrote:mam pytanie , po kiego grzyba tu jest napisane ska.../rocksteady .../ swing ???

co do hujapana robi tu swing , koledzy rudobje powiedzcie czy znacie jeszcze jakiś swingowy a raczewj neo band niż rcr , bbvd czy ch popp daddies.... pewno ... te ! :?: :roll: :roll:


To ja mam pomysł. Skoro my nic o swingu nie wiemy, bo tak można interpretować Twój post, to może sam coś nam napiszesz? Jakiś fajny esej o swingu, elaborat żeby umieścić w serwisie i podpisać z nazwiska?



Albo lepiej, zrób konkurencyjne forum/stronę tylko o swingu skoro masz problem z naszym skromnym napisem...



Pozdrawiam ozięble,
www
kolo11

Post by kolo11 »

jeszcze jest louis prima i buenas conciencias i inni :) bo swing to jest to
Guest

Re: SWING ???`

Post by Guest »

Mietek wrote:
yoko zuna wrote:mam pytanie , po kiego grzyba tu jest napisane ska.../rocksteady .../ swing ???

co do hujapana robi tu swing , koledzy rudobje powiedzcie czy znacie jeszcze jakiś swingowy a raczewj neo band niż rcr , bbvd czy ch popp daddies.... pewno ... te ! :?: :roll: :roll:


To ja mam pomysł. Skoro my nic o swingu nie wiemy, bo tak można interpretować Twój post, to może sam coś nam napiszesz? Jakiś fajny esej o swingu, elaborat żeby umieścić w serwisie i podpisać z nazwiska?



Albo lepiej, zrób konkurencyjne forum/stronę tylko o swingu skoro masz problem z naszym skromnym napisem...



Pozdrawiam ozięble,




ej no no nie spinajta sie tak, Gauy, Miecie, hang loose hawaiimauikawaii, jak na textyliach pocztowka z cieplych krajow 8) 8) 8) specjalnie dla dzieci z forum
tustykot

Re: SWING ???`

Post by tustykot »

Anonymous wrote:


ej no no nie spinajta sie tak, Gauy, Miecie, hang loose hawaiimauikawaii, jak na textyliach pocztowka z cieplych krajow 8) 8) 8) specjalnie dla dzieci z forum




no to podpisuje sie jeszcz
Ingiel
Posts: 641
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:01
gadu-gadu: 0
Location: Gdańsk (made in Olsztyn)
Contact:

Re: SWING ???`

Post by Ingiel »

tustykot wrote:
Anonymous wrote:


ej no no nie spinajta sie tak, Gauy, Miecie, hang loose hawaiimauikawaii, jak na textyliach pocztowka z cieplych krajow 8) 8) 8) specjalnie dla dzieci z forum
no to podpisuje sie jeszcz


yeah czuje, ze forum robi sie coraz bardziej popularne, bo juz nawet typowy okolo forumowy szit zaczyna sie pojawiac

w pewnym sensie jest sie z czego cieszyc Miet ;)
pozdr Ingiel
User avatar
GAŁA
Posts: 593
Joined: Thu Nov 13, 2003 14:35
gadu-gadu: 6001360
Location: OLSZTYN (Warnija)

Post by GAŁA »

Anonymous wrote:ej no no nie spinajta sie tak, Gauy, Miecie, hang loose hawaiimauikawaii, jak na textyliach pocztowka z cieplych krajow 8) 8) 8) specjalnie dla dzieci z forum
Słuchaj, jesli masz jakiś problem w moim kierunku to wal smiało, a najlepiej twarzą w twarz. Z tymi dziećmi to chyba sam się pozdrawiasz, bo tylko dzieci wchodzą na fora i inkognito próbują coś insynuować. Ja w odróżnieniu do ciebie nie ukrywam się za monitorem, tyko ujawniam swoje dane i fotkę. Masz jaja to zrób to samo dzieciaku.....
Last edited by GAŁA on Thu Dec 16, 2004 11:36, edited 1 time in total.
24 AND 7 CREW Olsztyn
Mietek
Posts: 396
Joined: Sat Nov 08, 2003 16:41
gadu-gadu: 1646693
Location: Warszawa
Contact:

Re: SWING ???`

Post by Mietek »

Ingiel wrote:
yeah czuje, ze forum robi sie coraz bardziej popularne, bo juz nawet typowy okolo forumowy szit zaczyna sie pojawiac

w pewnym sensie jest sie z czego cieszyc Miet ;)


Eee tam Ingiel damy rade :) najwyzej bedziemy ciąć szit, jak sie nie uspokoi sytuacja - jacys użytkownicy będą znikać czy coś ;)



BTW: mamy nowego moderatora Stępla 8) + i przed chwilką dodałem Gałę. Dzielcie i rządzcie!
www
Post Reply